Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський
Додано 06 січ 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Кількість підписників: 1 370
Фото: 3,510
Відео: 58
Посилання: 33
Опис:
Коломийський міський голова
Джерело

Богдан Станіславський | Вітаємо Сигіт із 700-річчям!Побував у румунському Сигіті. Днями тут ві...

Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
347 Охват/переглядів 2026-05-18 17:03 Повідомлення №3312
Вітаємо Сигіт із 700-річчям!Побував у румунському Сигіті. Днями тут відзначали особливу подію – 700 років із дня заснування міста. І я мав приємність відвідати наших добрих друзів і привітати жителів. Побажав розвитку місту та добрих спільних проєктів. Сигіт – це місто-побратим Коломиї. Наша співпраця та міцна дружба тривають уже 24 роки - майже чверть століття! За цей час ми успішно втілили не один проєкт. І ця поїздка стала чудовою нагодою не лише розділити свято, а й обговорити наше спільне майбутнє. Тож ми обмінювались думками про нові масштабні проєкти, як-от будівництво мосту через річку Тиса та відкриття нового пункту пропуску з Румунією. Реалізація цих задумів відкриє нові дороги для нашого бізнесу, залучить туристів і загалом позитивно вплине на економіку.Наше транскордонне співробітництво із Сигітом зміцнюється. Зараз ми подали спільний проєкт на оновлення парку на вулиці Атаманюка у Коломиї, поруч із ринком вишиванок. Бюджет для України становить більше 500 тисяч євро. Очікуємо на результати і сподіваємось, що вже незабаром реалізуємо цей проєкт. А ще такі зустрічі особливі, бо друг нашого друга стає нашим другом. І ми познайомились із мером данського міста Сківе. Сподіваємось на майбутню співпрацю. Раніше наші румунські друзі познайомили нас з угорським селищем Етек і ми вже уклали угоду про партнерство. Дякую нашим румунським партнерам за постійну допомогу. Не завжди про це говорять голосно і публічно, але ми постійно маємо їхню підтримку. І ще раз вітаю Сигіт із 700-річчям. Процвітання вашому місту!