Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський
Додано 06 січ 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Кількість підписників: 1 370
Фото: 3,470
Відео: 58
Посилання: 32
Опис:
Коломийський міський голова
Джерело

Богдан Станіславський | Аварійний витік на водопроводі ліквідовано. До кінця року зробимо масш...

Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
206 Охват/переглядів 2026-03-09 18:03 Повідомлення №2593
Аварійний витік на водопроводі ліквідовано. До кінця року зробимо масштабну заміну водопровідних мереж 60-х років.Сьогодні Коломия залишилася без води через аварійний витік на магістральному водопроводі. До слова - це найперша гілка водогону в Коломиї, яку збудували ще у 1964 році. З того часу її жодного разу не замінювали, тож критичний знос мережі був лише питанням часу.Ліквідація аварії виявилася технічно складною. Щоб дістатися до труби, працівникам «Коломияводоканалу» довелося знизити рівень води у ставку, під яким пролягає магістраль. Попри великий обсяг супутніх робіт, ремонтна бригада спрацювала максимально оперативно, щоб якнайшвидше повернути воду в оселі коломиян.Ця ситуація вкотре доводить, що латати старе вже немає сенсу. Саме тому цього року ми повністю замінимо цю гілку водопроводу. Як я розповідав раніше, Коломия виграла масштабний проєкт на реконструкцію водопровідних мереж. Ми не просто ремонтуємо, а будуємо нову систему, яка забезпечить надійність і кращу якість води для коломиян.Дякую комунальникам за роботу в непростих умовах, а мешканцям за розуміння та терпіння. Дотримуйтесь рекомендацій нашого водоканалу після повноцінного відновлення водопостачання.