Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський
Додано 06 січ 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Кількість підписників: 1 370
Фото: 3,470
Відео: 58
Посилання: 32
Опис:
Коломийський міський голова
Джерело

Богдан Станіславський | Календарна зима залишилася позаду. Вона була чи не найважчою для країн...

Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
366 Охват/переглядів 2026-03-01 09:03 Повідомлення №2520
Календарна зима залишилася позаду. Вона була чи не найважчою для країни від початку повномасштабного вторгнення. Те, що сьогодні в наших домівках є світло і тепло – це, насамперед, заслуга Сил оборони України, які не дали ворогу тотально знищити нашу енергосистему. Це також заслуга енергетиків, які в неможливі терміни лагодили пошкоджене. Вся громада щиро дякує вам за цю цілодобову варту.Ми разом пройшли цю зиму. Кожен на своєму місці робив те, що мав і міг: рятувальники, комунальники, підприємці, волонтери і кожен особисто. Ми готувались до найгірших варіантів подій, але, дякувати Богу, пройшли цей період тільки із увімкненими генераторами і готовими до надзвичайних ситуацій аварійними командами. Пройшли цей холод організовано, без паніки та хаосу, відчуваючи плече один одного.Але треба сказати чесно – у нас не було так, як у Києві чи Одесі. Поки ми тут підлаштовували побут під графіки, наші комунальники поїхали до столиці, щоб повертати воду і тепло в домівки киян. Для мене дуже цінно, що зараз у міську раду телефонують жителі столиці з проханням передати щире «дякую» нашим хлопцям за їхню працю. Це і є справжня єдність українців.Сьогодні перше березня і ми не знаємо, що чекає на нас попереду. Тому вкотре наголошую: ми повинні бути готовими до всього – і як громада, і кожен особисто. Ворог продовжує тиснути, але доки ми сильні, згуртовані та тримаємося разом, йому нас не зламати.