Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський
Додано 06 січ 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Кількість підписників: 1 369
Фото: 3,470
Відео: 58
Посилання: 32
Опис:
Коломийський міський голова
Джерело

Богдан Станіславський | Коломия.Місто, де вулички дихають історією, а серця людей — відвагою і...

Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
23 800 Охват/переглядів 2025-08-06 12:25 Повідомлення №2094
Коломия.Місто, де вулички дихають історією, а серця людей — відвагою і добротою. Тут живуть ті, хто боронить Україну на фронті, хто допомагає захисникам, не рахуючи часу й сил, і хто навіть у час війни розвиває громаду, щоб завтра вона була ще кращою.Коломию творять люди, які тут живуть. Вони ніколи не сидять, склавши руки. Вони не бояться викликів і перетворюють труднощі на можливості. Коломияни роблять навіть неможливе, якщо це потрібно їхній громаді.Сьогодні вся Коломийська громада працює на Перемогу. Сотні мільйонів гривень спрямовуємо на потреби військових частин, десятки мільйонів — для підтримки сімей Героїв. Я пишаюсь вами, коломияни: ви волонтерите, донатите, підтримуєте. І за це хочу сказати кожному: Дякую!Вже вчетверте ми зустрічаємо День міста в умовах повномасштабної війни. І ця можливість є лише завдяки нашим захисникам. Дякуємо Силам оборони України! Кожному і кожній. Завдяки Вам є ця держава. Завдяки Вам є це місто і над ним майорить український стяг.Цей день — не лише свято, а й момент для роздумів. Це нагода озирнутися назад і побачити, яким шляхом ми пройшли і що ще маємо зробити, щоб Коломия стала ще сильнішою та успішнішою. Ми ближче до мети, ніж у 2021 році, коли вперше сказали: Коломия має бути комфортною та сучасною. І ми не чекаємо — працюємо зараз:-виконуємо запити військових, щоб вони могли наближати Перемогу;-робимо вулиці кращими для тих, хто повертається додому;-створюємо сучасні класи, щоб діти виростали мудрішими й сильнішими за нас;-розвиваємо медицину для всіх, хто потребує відновлення.Я вірю: попереду у Коломиї — великі звершення. Ми збережемо душу нашого міста, але додамо нових можливостей і впевненості. Бо Коломия цього варта. Бо цього варті ви.З Днем міста, рідна Коломиє!Слава Україні!