Джерело
срач в хаті 2.0 | 30 хв ми стояли в черзі»Всі гейти були відкриті з 16:30, в холі був ба...
5 500 Охват/переглядів
2025-01-20 19:40
Повідомлення №5620
«30 хв ми стояли в черзі»Всі гейти були відкриті з 16:30, в холі був бар, ви могли прийти раніше і не стояти в черзі.Колись був концерт Скорпіонс в Києві,де було тисяч 5 людей, знаєте наскільки була затримка на 2,5 години, а не на 30 хв. Богдан вийшов на сцену рівно в 18:30.В бочці ведучий виходить в 18:20 на секундочку.«Все гарно, але в нас холодні місця». Я вам мала подушку стелити? Це ангар блять.Виступу 45 хв мало? Ви можете вернути гроші за квитки, якщо виступ менше 45 хвилин, але є запис з камер, тому, як каже Рома щербан «нич не вийде».Матеріал хуйня? Я стендап комік, а не співачка, яка 10 хітів 20 років їбашить.як каже дейв шапел «ви мені платите за спробу».Я займаюсь цим 3 роки і свій гарний матеріал напишу дай Боже через років 10.І не забувайте, вас 7000 людей і нам треба було закінчити єбать як вчасно, шоб не вїбала срана тривога, бо я не зможу піти і за співати вам в переход метро, а треба буде переносити захід.На етам всьо, памʼятайте ніхто так не хуєсосить Аллу Волкову, як сама Алла Волкова.