Джерело
Список Міклушки | Мав цікаву пригоду поки добирався додому сьогодні ввечері: Вийшов від ...
174 Охват/переглядів
2025-11-16 22:54
Повідомлення №2900
Мав цікаву пригоду поки добирався додому сьогодні ввечері: Вийшов від друзів, Nord Division в навушнику, чалапаю мимо Стрийського ринку і до Консульства. Викликав таксі, чекаю. Мав чекати таксі 4 хв., чекав повних 10-ть. Окей, не біда. Настрій подихати і послухати. Приїжджає пані Любов. Присідаю, вітаюсь: -Доброї ночі!Діалог навʼязується....-Ой, та добру ніч мені вже мусара зробили.-А що трапилось?-Та я дівчинку на Автовокзал на Стрийську везла, її автобус вже пів години чекав. То я їхала по Стрийській 120-130. А вони, мусара, мені 510 гривень штрафу впаяли. Ну от не підараси? Доїбались на рівному місці.-Так Ви ж порушили, отримали штраф, що не так? Дівчинка хай би й оплатила.-А чого вони по четверо в екіпажі їздять? Від армії ховаються? Від війни?-Лють і Хижак воюють, це як мінімум. А Ви краще знаєте скільки їх має бути в екіпажі?-Та я жизнь прожила, а ти мнє тут расказиваєш, я в Росії їздила, в Європє їздила, а тут дакалупуютса! Пусть он діти депутатів воюют! Тоді справєдлівость будє! (завжди в цей момент згадую Леоніда Княжицького, сина Миколи) -Ваш чоловік де служить!?-Умєр.-Син!?-У мене дочь.-Дочь чоловіка має?-Он інвалід, йому нєззя. Он хатєл, але не взяли, чєсна, діабєт! -У мене язва (далі перераховувати не стану)- Но єслі сєрйозна, то вінават Зєлєнскій, ФОПав убіл, задушил. Садавой ваш...(далі не розібрав, чим останній завинив комусь, окрім львівʼян)Завіса. Вийшов з таксі. Моралі не буде.