Джерело
Гуляйпільський_Spotter | Нові контракти" для військових — це мєрзость, це реально мєрзость. І о...
818 Охват/переглядів
2026-06-17 10:59
Повідомлення №13306
💬 "Нові контракти" для військових — це мєрзость, це реально мєрзость. І ось чому.Влада перекладає відповідальність на нас самих: замість БЕЗУМОВНОГО "дякую за довгі роки служби" — ось тобі нова дилема: "або підписуєшся на крихти з панського столу, або не підписуєшся і сам, кріпаче, винен".Влада свідомо та навмисно "розділяє і владарює", шматує: одні порахують і підпишуть одне, інші — інше, треті — нічого. Замість спільного обурення будуть шматочки з різним обуренням через різні види несправедливості.Ну і звісно, повністю провалилися між сторінками контрактів саме ті, хто в 2022-му прибігли першими захищати себе і державу. Знову виявилося, найвигідніше тим, хто ухилявся якнайдовше, а відповідальних — кинули.Наприклад, якщо я зараз підпишу контракт іще на два роки, то в результаті я прослужу шість з половиною років, а вийду приблизно тоді і з тією ж відстрочкою, що й той, хто прийшов аж зараз і підпише те саме.Таким чином, оті нещасні місяці відстрочки за шість із гаком років служби в ЗСУ придадуться хіба для того, щоб за той час терміново мутити мутки чи шукати бронь?Але я хочу ПОЧЕСНОГО звільнення з почуттям виконаного обов'язку, а не терміново мутити мутки чи шукати бронь за мізерну відстрочку після шести років з гаком.АТОшникам додають іще АЖ по місяцю відстрочки за рік. Це знущання".