Джерело
Спортивна назва | Чи повинні клуби, які заробляють великі гроші в єврокубках, ділитися д...
11 700 Охват/переглядів
2026-05-29 17:05
Повідомлення №9348
Чи повинні клуби, які заробляють великі гроші в єврокубках, ділитися доходами з іншими командами УПЛ? Ігор Циганик вважає, що так, на його думку це має зробити внутрішній чемпіонат сильніше і покращити результати в Європі.
🧲Гроші в українськомуфутболі є, але вони витрачаються нераціонально. "Шахтар", по-чесному, для того, щоб заробити ці 60 млн від Ліги чемпіонів повинен пройти УПЛ. Він повинен всім клубам дати хоча б по мільйону в рік, в моєму розумінні. Просто вони не хочуть цього робити.Я багато років розказував, що оцей фонд зароблених грошей в єврокубках давайте поділимо, щоб кожна команда мала стимул і отримувала хоча б мільйон. Якщо кожній команді дати по 1 млн, то вони вже не думають про виїзди, про ще там щось, ще там щось. Але "Шахтар" не хоче, "Шахтар" хоче собі залишити і витратити так, як вони вважають за потрібне.Якщо не буде цих команд, ти не будеш грати у ЛЧ. Ми говоримо не тільки про "Шахтар", є там "Динамо", є ЛНЗ. Так само федерація футболу. Може треба подумати як їх раціональніше використовувати?
Якийсь вайб комунізму… А ви що думаєте? 🤔