Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spivach 🌞
Додано 14 лип 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Кількість підписників: 5 171
Фото: 983
Відео: 29
Посилання: 1,010
Опис:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Джерело

Spivach 🌞 | У ніч з 10 на 11 жовтня відбулось найбільше падіння в історії крипти. ...

Логотип телеграм спільноти - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
1 320 Охват/переглядів 2025-10-12 09:51 Повідомлення №1723
У ніч з 10 на 11 жовтня відбулось найбільше падіння в історії крипти. Хтось каже що це було сплановано декількома маркет мейкерами. Інші вважають, що ліквіднуло крупного маркетмейкера, що потягло за собою каскад ліквідацій.Якщо глянути зі сторони, то вимило з ринку лише трейдерів та лудіків.Хто тримав спот - мінус неприємний, але ще у грі.Якщо глянути на топ активи(бтс, сол, етх), то ніби нічого критичного, дефолтна корекція.Двоякі відчуття, з одної сторони хочеться втаритись. З іншої можуть ще розмотувати довго і нудно.Маю 70% стейблів10% бтс13% застряг в альті 7% в сейлах всяких, всі мають вийти в жовтні.Якщо раніше думав що ці сейли вийдуть в 1.5-2х, то зараз є сумніви.Поки що думаю про перелив одної альти в іншу. Є думка перелити в активи де є байбеки, преЕТФ активи, активи які краще втримались на падінні.Можливо зроблю додатковий закуп, але не виходячи до 50% стейблів.Кароч загальний план воркати зі стейблами, використовувати можливості ноубрейн сейлів, лутати дропи і робити ребаланс в портфелі.На дистанції робоча стратегія.Принаймі в мене виходило.Приїду з конфи, то дам апдейт по позам.