Джерело
🏳️🌈🏳️⚧️Shpinat black cat | #УкрТґ | Привіт усім! Я — майбутній першокурсник і планую заселятися в гуртожит...
22 Охват/переглядів
2025-07-31 13:42
Повідомлення №9094
Привіт усім! Я — майбутній першокурсник і планую заселятися в гуртожиток. Маю досить специфічне запитання. Я займаюся фізикою високих енергій і володію невеликим прискорювачем частинок. Перш ніж везти обладнання, мені критично важливо зрозуміти, чи витримає електромережа гуртожитку.Що в мене є (щоб ви розуміли масштаб):Діаметр магніту досягає майже 60 м, маса — 36 000 т, і загальна потужність генераторів в імпульсі — 140 МВт. Максимальна напруженість магнітного поля — 13 000 ерстед, час циклу прискорення — 3,3 с.У піковому навантаженні вся система споживає близько 140 000 000 Вт (140 МВт).Так, це дуже багато, я розумію, що для гуртожитку звучить дико.Тому в мене питання:1. Яка реальна потужність виділена на стандартну кімнату?2. Який радіаційний фон буде не помітно для коменданта?3. Чи стабільно можна знайти 20 тверезих студентів (для експериментів в якості піддослідних і як персонал), чи бувають просадки?4. На скільки метрів можна заглиблюватися в підвал? Чи є щось потужніше за ТЕЦ яка стоїть поряд?Буду вдячний за відповіді!