Джерело
СПАСЬКА | бейби наші бейбі, лихо нам із вами...стали смутним римуванням над холо...
772 Охват/переглядів
2026-06-18 12:15
Повідомлення №1832
бейби наші бейбі, лихо нам із вами...стали смутним римуванням над холодними бітами... 👒продовжуємо марафон зустрічей на підпільному просторі Хащі, де можна буде не лише почитати, а й подивитись футбольчик... на великому екрані! Нідерланди - Швеція!місце унікальне своєю історією: саме там творили HDSH, мала штаб-квартиру легендарна графіті-комуна, та створювались унікальні ініціативи для підтримки цього таємничого простору та розвитку вуличної культури. і нарешті прийшов час зайти й нам, із тою новою хвилею українського репу, який ми з вами запустли і який все набирає своїх обертів ! тож збираємось в хащах пофрістайлити, наїстистись з вогню і просто кайфанути на природі за переглядом ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ! буде власний бар та кухня!
20 червнясубота17:30 - реп20:00 - футбол 🪓вул. Вознесенський Яр 30/34важливо: простір вільний для висловлювань але обовʼязкова повага до зеленого середовища та без негативу один до одного !організатори: Влад Дармограй Ілля Коваленко ПРОСТІР: Ncashalotprod on the beats дизайн від зірки репу Соня СлейвКультурний Центр Спаська 13🐍