Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SOS
Додано 14 лип 2024

SOS

@sos_podillya
Кількість підписників: 1 492
Фото: 8,920
Відео: 343
Посилання: 5,400
Опис:
Важлива інформація від Штабу Громадянської Оборони Сайт: sos-sgo.info Telegram: https://t.me/sos_podillya Facebook: https://www.facebook.com/sos.podillya YouTube: https://youtube.com/channel/UCPFyEqG33jAoQuSXMXaCuEg
Джерело

SOS | SOS: НовиниУ нашій рубриці “Про команду SOS” — людина, яку майже немож...

Логотип телеграм спільноти - SOS SOS @sos_podillya
258 Охват/переглядів 2026-03-12 10:03 Повідомлення №11266
🆘 SOS: НовиниУ нашій рубриці “Про команду SOS” — людина, яку майже неможливо знайти на фото чи відео організації. І це попри те, що в команді він майже з самого початку.Водночас саме ця людина була присутня майже на всіх заходах усіх проєктів фонду “СОС Штаб громадянської оборони”.Наш відеограф, оператор і монтажер. А ще — піцайоло і просто щира людина — Микола Козін. Людина за кадром.До війни Микола працював відеооператором на Маріупольському телебаченні. Після важкого шляху евакуації він опинився у Кам’янці, щоб уже у 2022 році стати частиною команди “СОС Штабу”.Саме йому ми завдячуємо якісними кадрами і професійними відео. Важко навіть сказати, скільки сотень роликів було знято за цей час.Скільки людей — дорослих і дітей — розповіли свої історії в об’єктив камери. І скільки годин було проведено за монтажем.Робота в Штабі — це справді екстремальні умови.У шалену спеку — знімати дітей на екскурсії. У холод — спускатися з ними в каньйон. А іноді й лізти в печеру Атлантиду.Годинами знімати майстер-класи чи психологічні активності, щоб потім ущільнити весь відзнятий матеріал в одну хвилину — але саме в найцікавішу хвилину.Сьогодні Микола — військовий.І по контенту організації дуже помітно, що камера працює значно рідше і знімає якось інакше — не так.Але і зараз Микола залишається частиною нашої організації. Без нього наша історія була б зовсім іншою — точно не такою яскравою і точно не з виставленим кадром з правильним освітленням.Ми бережемо камеру і час від часу витираємо з неї пил.Щоб після повернення Микола зняв наше найжаданіше відео.Відео перемоги.#SOSновини