Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Софос
Додано 14 лип 2024

Софос

@sophos_kyiv
Кількість підписників: 1 124
Фото: 4,250
Відео: 114
Посилання: 893
Опис:
Культурно-просвітницька ініціатива з благодійною основою. Анонси безкоштовних екскурсій. Цікаво про мистецтво, історію та події.
Джерело

Софос | ЧАСТИНА 2На початку червня я звернувся за коментарем до директора Музе...

Логотип телеграм спільноти - Софос Софос @sophos_kyiv
244 Охват/переглядів 2026-06-20 19:27 Повідомлення №5357
ЧАСТИНА 2На початку червня я звернувся за коментарем до директора Музею Авангарду Юрія Комелькова. У відповіді від 5 червня було зазначено, що конфліктну ситуацію спровокували представники охорони власника будинку КП «Киівжитлоспецексплуатація» (з контексту діалогу я дійшов висновку, що жінки є представницями саме музею, однак підтвердити цю інформацію наразі не є можливим). Менше з тим, згідно зі статутом вищезгаданого комунального підприємства, воно засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва, яка і є власником споруди. ТГК — первинний суб'єкт місцевого самоврядування, який об'єднує всіх жителів столиці. Отже, нас незаконно позбули права на перебування у приміщенні.Як з'ясувалося, "будівля є адміністративною, в якій окрім музею Авангарду знаходяться 4 установи національного рівня підпорядкованості. У вихідні вони не працюють. Тому вхід у вихідні дні тільки з дозволу власника будинку."Пан Юрій надав некоректну інформацію, оскільки у суботу щонайменше працює Галерея Протестного Мистецтва, яка і потрапила у свіжий скандал через "авангардистів" та Багінського — екрани дизайнера блокували прохід до виставкового простору, де експонуються роботи матерів загиблих і безвісти зниклих учасників Великої Війни. По друге, "вхід з дозволу власника", яким є громада міста — це сильно... "Музей Авангарду орендує декілька приміщень. Вхід в наш музей за квитками. Жодному відвідувачі доступ в музей не забороняється." Що ж, певно "доступ не забороняється" лише тим, хто зможе спочатку подолати хамовиту вахтерку, дійти до орендованих приміщень і не загубити по дорозі бажання витратити 200 гривень на квиток, інакше торкнутися високого мистецтва, що дійсно заслуговує на увагу, не судилося.Висновки робіть самі.