Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅
Додано 06 січ 2025

Соняшник🦅

@soniah_hub
Кількість підписників: 36 436
Фото: 8,410
Відео: 3,870
Посилання: 9,650
Опис:
Нетиповий блог бійців ПС ЗСУ 🫡 Трохи літаєм. Трохи збиваєм. Всі історії засновані виключно на власному досвіді, всі пости зроблені з душею. Family link: https://t.me/+0f7haiCD6FNkM2I0 Зворотній зв'язок: @feedbackSoniah_bot рекламу не продаємо
Джерело

Соняшник🦅 | Спочатку відносились до цієї новини дуже скептично – арійці дуже вже л...

Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅 Соняшник🦅 @soniah_hub
6 590 Охват/переглядів 2026-03-21 13:33 Повідомлення №14948
Спочатку відносились до цієї новини дуже скептично – арійці дуже вже люблять видавати за перемогу всякі там фото/відео з іграшок, так і згенерований ШІ-слоп.Але підтвердження від CENTCOM'а ще більше скаламутило воду. По-перше, по інтерфейсу ЕОС можна сказати, що підбили F-35 за допомогою ЗРК Mersad (Читай іранський HAWK PIP зі своєю TAS). Це в свою чергу, дає приблизне розуміння де та на якій висоті F-35 вихватив ЗКР в лоб — хто ще не пойняв, то 35-й фактично пролетів над позиціями іранців, адже дистанція захоплення цілі ЕОС дуже мала.По-друге, а що цей F-35 там робив? Де засоби РЕБ? Де Хурма? Чому в кінці-кінців позицію ЗРК не роздовбали Томагавками по старинці? Чому льотчик нормально себе чухав і не бачив що йому в морду світять?🤨Для іранців склалось все якнайкраще — проїбались всі хто міг. Борт хоч і дотягнув до ае, але через завдані пошкодження в стрій повернеться не скоро. А русня, що називає F-35 гівно-стелсом, дупля взагалі не відбиває що воно таке насправді, і чому в цій ситуації він був безпорадний.Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅