Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅
Додано 06 січ 2025

Соняшник🦅

@soniah_hub
Кількість підписників: 36 436
Фото: 8,410
Відео: 3,870
Посилання: 9,650
Опис:
Нетиповий блог бійців ПС ЗСУ 🫡 Трохи літаєм. Трохи збиваєм. Всі історії засновані виключно на власному досвіді, всі пости зроблені з душею. Family link: https://t.me/+0f7haiCD6FNkM2I0 Зворотній зв'язок: @feedbackSoniah_bot рекламу не продаємо
Джерело

Соняшник🦅 | Бачимо, як в мережі гаряче обговорюють статтю хрюк про балістичні раке...

Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅 Соняшник🦅 @soniah_hub
13 300 Охват/переглядів 2026-01-12 10:59 Повідомлення №13976
Бачимо, як в мережі гаряче обговорюють статтю хрюк про балістичні ракети «Nightfall». По-перше, хотілося б подякувати редакції Daily Mail за добрий підігрів українців в такі морози😄По-друге, шановне панство, не забувайте, що це написало видання з рівнем достовірності «жовтий сніг навесні»Про цю балістику, з промовистою назвою «Сутінки» давним давно ходили балачки. І от про неї знов згадали? А чого? Бо здається полетів наш сопсан у теплі края за хлібом і більше не з'явиться, а заяви про власну балістику, яку « ну ось-ось» треба ж чимось підкріпляти. Ну буде в нас своя балістика, ну і що, що Made in GB? Ну і що, що чекатимем ми її 5-6 років у кращому випадку? Зате яке там ТЗ: 200кг БЧ і діставатиме аж до москви! 🤒Звісно братушки британці показали що вони можуть в швидкі, дешеві й ефективні рішення, як приклад, Raven та Gravehawk. Але ж швидкі вони власне тому, що проєктувалися не з 0, а як компонування вже готових і перевірених рішень. А з балістикою як? Майже всю нішу tactical ballistic missile в НАТО(турків не рахуєм) займає MGM-140, старий добрий дідо ATACMS. Тож нащо морочити голову зі створенням власної БР, коли Дядечко Сем все дає? (вже, звісно, ні). Спохватились аж тепер😔Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅