Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅
Додано 06 січ 2025

Соняшник🦅

@soniah_hub
Кількість підписників: 36 436
Фото: 8,410
Відео: 3,870
Посилання: 9,650
Опис:
Нетиповий блог бійців ПС ЗСУ 🫡 Трохи літаєм. Трохи збиваєм. Всі історії засновані виключно на власному досвіді, всі пости зроблені з душею. Family link: https://t.me/+0f7haiCD6FNkM2I0 Зворотній зв'язок: @feedbackSoniah_bot рекламу не продаємо
Джерело

Соняшник🦅 | Lockheed виходять з NGAD?Якщо коротко, то майже: компанія заявила про ...

Логотип телеграм спільноти - Соняшник🦅 Соняшник🦅 @soniah_hub
5 700 Охват/переглядів 2025-03-06 15:03 Повідомлення №9475
Lockheed виходять з NGAD?Якщо коротко, то майже: компанія заявила про вихід із конкурсу на створення палубного винищувача наступного покоління F/A-XXКомпанія подала заявку зі своїм проєктом керівництву ВМС США, але він був забракований. Lockheed направляли листа у відомство з проханням роз'яснити причини, проте ніякої відповіді не отримали. Тепер Lockheed Martin бере участь у створенні винищувача наступного покоління лише для ВПС СШАНатомість в конкурсі залишаються два гіганти — Boeing та Northrop Grumman. Варто зазначити, що для Боїнга на кону може стояти виживання усієї компанії, оскільки Нортроп вже отримує багатомільярдні контракти на новітній стелс-бомбардувальник B-21 Raider, в той же час як Boeing тримається на F-15EX. Ба більше, у Боїнг роблять ставку на цей конкурс, оскільки таким чином повністю зможе врятуватись від закриття їх завод у Сент-ЛуїсДля Нортроп, у разі перемоги, цей винищувач стане першим з часів знаменитого F-14 Tomcat.Така невизначеність цілої програми на фоні випробувань нових китайських винищувачів 6-го покоління виглядає насторожуюче для США. Хто переможе у конкурсі — невідомо проте у разі чого буде зрозуміло, чиї акції злетять до небес 😁Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅