Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nachtigall
Додано 14 лип 2024

Nachtigall

@solovei_ihor
Кількість підписників: 11 664
Фото: 4,410
Відео: 1,790
Посилання: 2,790
Опис:
Інформація - це зброя. Тому тут - новини з передової інформаційної війни. Зворотній зв'язок - [email protected]
Джерело

Nachtigall | Парад і заклик росіян до евакуаціі посольствСтавки підняті надто висок...

Логотип телеграм спільноти - Nachtigall Nachtigall @solovei_ihor
1 860 Охват/переглядів 2026-05-07 10:02 Повідомлення №9919
Парад і заклик росіян до евакуаціі посольствСтавки підняті надто високо. І наступні дні ми будемо жити на емоційних гойдалках, які будуть виснажувати більше ніж будь-що інше1. Повторю те, що говорив раніше: ніякого ядерного удару не буде. Або, в усякому разі їх вірогідність абсолютно мінімальна. Ядерний удар - це абсолютне невідоме, при якому різко ростуть санкції, Трамп не зможе клеїти дурну, бо буде абсолютна консолідація демократів та республіканців проти Росіі, Китай, з дуже високою долею імовірності займе жорстку позицію. Зрештою, ця ситуація призведе до загострення всередині Росії. Путін просто побоїться. 2. Є ще один аспект: Хіросіма закінчила війну. Ядерний удар тактичною зброєю не обовʼязково приведе до її закінчення. І це прекрасно розуміють в Москві. 3. Рішення про ядерний удар Путін прийматиме колегіально, через Совбєз. В Росії все протікає швидко. Про це ми знатимемо з усіх чайників. 4. Якщо вже зовсім страшно - треба дивитися чи китайський посол в столиці. Поки він тут, ніякого ядерного удару не буде. 5. Найближчі дні найстрашнішими будуть чутки. Війна взагалі, багато в чому, є історією чуток. А в інформаційний вік роль цих самих чуток максимально росте. Більшість з них будуть брехливими, але люди хочуть чути те, що вони хочуть чути. На жаль, рівень страху в суспільстві буде збільшуватися і кількість тих, хто навколо вас буде істерити (нудити) може різко зрости. І ці люди, як ті енергетичні вампіри, будуть сіяти свій страх навколо себе, бо вони потребують підтримки свого страху. 6. Масовані удари по Києву і не тільки вже заплановані. І вони відбудуться безвідносно до того, буде щось 9.05 чи ні. Але за останні 4 роки ми пережили сотні таких атак. Переживемо і цю.@Вадим Денисенко