Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nachtigall
Додано 14 лип 2024

Nachtigall

@solovei_ihor
Кількість підписників: 11 664
Фото: 4,410
Відео: 1,790
Посилання: 2,790
Опис:
Інформація - це зброя. Тому тут - новини з передової інформаційної війни. Зворотній зв'язок - [email protected]
Джерело

Nachtigall | Агресія Ірану проти Катару, Кувейту, ОАЕ і інших країн Затоки стала пе...

Логотип телеграм спільноти - Nachtigall Nachtigall @solovei_ihor
2 050 Охват/переглядів 2026-03-13 13:58 Повідомлення №9834
Агресія Ірану проти Катару, Кувейту, ОАЕ і інших країн Затоки стала певною несподіванкою - адже аравійські монархії усіляко намагалися уникнути втягнення у регіональний конфлікт. Вони постійно підтримували політичні контакти з Тегераном, розвивали торговельно-економічну співпрацю, надавали посередницькі послуги у контактах із Заходом. Однак такий позитивний нейтралітет не врятував їх від іранських ракет і дронів."після цього сприйняття Ірану на офіційному рівні та у суспільстві вже не буде таким, як раніше. Ми ніколи не забудемо цю агресію. Іран для нас завжди, тисячу років, був сусідом. Однак тепер і надалі Іран – це найнебезпечніший ворог для ОАЕ та інших арабських країн Затоки" , - говорить УКРІНФОРМУ академік, політолог Абдульхалек Абдулла, який проживає в м. Дубай (ОАЕ).Серед країн, які негайно запропонували свою допомогу, була Україна. Україна, яка сама захищається від повномасштабної агресії. Кожен еміратець вдячний і цінує українську допомогу. Я вважаю, що після цієї важливої ініціативи солідарність з Україною посилиться. Враховуючи, що Росія допомагає Ірану, а Іран допомагає Росії, то ми з вами в одному окопі. У нас один спільний ворог. Через агресію Ірану співробітництво арабських країн Затоки точно посилиться, особливо у сфері безпеки, оборони і, звичайно, зовнішньої політики.Говорячи про «аравійське НАТО», то дійсно, можливо прийшов час перейти від співробітництва в рамках РСАДЗ до створення військового союзу для протистояння спільному найнебезпечнішому ворогові – Ірану. Розмови про це вже йдуть.