Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nachtigall
Додано 14 лип 2024

Nachtigall

@solovei_ihor
Кількість підписників: 11 664
Фото: 4,410
Відео: 1,790
Посилання: 2,790
Опис:
Інформація - це зброя. Тому тут - новини з передової інформаційної війни. Зворотній зв'язок - [email protected]
Джерело

Nachtigall | Хронологія здачі росіянами Сирії:О 7 годині 42 хвилини - по телебаченн...

Логотип телеграм спільноти - Nachtigall Nachtigall @solovei_ihor
2 100 Охват/переглядів 2024-12-10 15:26 Повідомлення №8913
💢Хронологія здачі росіянами Сирії:О 7 годині 42 хвилини - по телебаченню вони «терористи». О 8.00 - «бойовики». О 8.12 - вже «збройна опозиція». Тобто за 12 хвилин із грязі в князі. О 21.00 прапор «терористів, бойовиків, збройної опозиції» вже висить над консульством Сирії в Пітері».Ще 7 грудня голова МЗС РФ Лавров запевняв: «Наші війська, які базуються в місті Хмеймім, допомагають сирійській армії ліквідувати наступ терористів».А вже днем 8 грудня у заяві зовнішньополітичного відомства РФ йшлося, що: «Російська Федерація контактує з усіма угрупованнями сирійської опозиції».Головні телеканали також, що називається, «на ходу» отримали відповідні вказівки. У перших випусках вони ще повідомляли про «терористів у Дамаску». Однак уже у наступних все вже також було згідно з новою «методичкою про опозицію».А лейтмотив телевізійних пояснень народу РФ, «що ж власне трапилось в Сирії, яку ми так підтримували», – скрізь був один. І його сформулював на «России 1» Кісєльов: «Ми свій обов’язок в Сирії виконали. Те, що в ній відбувається, для нас не байдуже, але головне для нас – безпека самої Росії, тобто те, що зараз відбувається в зоні СВО».На цьому тему Сирії будуть глушити на росТБ. Знову вона вирине (якщо вирине), коли Москва домовиться (якщо домовиться) з новою владою про збереження своїх баз у тому самому Хмеймімі та Тартусі, які їй дуже потрібні.А особисто Асад, скоріш за все, взагалі зникне з інформаційного поля. Путін не збирається зустрічатись з ним. Так само було й з Януковичем, Аскаром Акаєвим і Курманбеком Бакієвим (експрезиденти Киргизстану), які також (принаймні, публічно) не зустрічались з Путіним. І це зрозуміло: він в очах росіян і світу має виглядати «переможцем», а не асоціюватись з тими, на кого він зробив ставку і хто у підсумку програв.