Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Solom@Київ 🇺🇦

@solomauzn
Кількість підписників: 684
Фото: 24,700
Відео: 3,490
Посилання: 3,400
Опис:
Інформаційно - розважальний канал на якому завжди актуальні новини та події Солом’янського району м.Києва
Джерело

Solom@Київ 🇺🇦 | ️ СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Активне енерг...

Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦 Solom@Київ 🇺🇦 @solomauzn
89 Охват/переглядів 2026-05-05 11:29 Повідомлення №32168
☄️ СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, ощадливо споживайте електроенергію увечері – з 18:00 до 22:00 💡 ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НЕ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ‼️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на цивільну енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок російських дронових ударів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 5 травня, станом на 09:30, його рівень був на 4,1% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – безхмарна погода в усіх регіонах, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 4 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 6,9% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 1 травня. Причина змін – суттєве потепління на всій території України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго). 🔤🔤🔤🔤🔤🔤