Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Solom@Київ 🇺🇦

@solomauzn
Кількість підписників: 684
Фото: 24,700
Відео: 3,490
Посилання: 3,400
Опис:
Інформаційно - розважальний канал на якому завжди актуальні новини та події Солом’янського району м.Києва
Джерело

Solom@Київ 🇺🇦 | Незаконна приватизація комунальної нерухомості вартістю у 7,4 млн грив...

Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦 Solom@Київ 🇺🇦 @solomauzn
86 Охват/переглядів 2026-04-13 17:29 Повідомлення №31747
Незаконна приватизація комунальної нерухомості вартістю у 7,4 млн гривень – повідомлено про підозру Директору Департаменту комунальної власностіСолом’янською окружною прокуратурою міста Києва директору Департаменту комунальної власності міста Києва повідомлено про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої приватизували комунальне приміщення вартістю майже 7,4 млн гривень.Досудовим розслідуванням встановлено, що приміщення, розташовані по вул. Пост-Волинська, що у Солом’янському районі столиці, з 2011 року перебували на балансі КП «Київжитлоспецексплуатація» та протягом тривалого часу передавалася в оренду. Орендар зобов’язаний здійснювати їх поточний ремонт за власний рахунок, без права на компенсацію або зарахування таких робіт як невід’ємних поліпшень.Згодом, внаслідок підробки низки документів, орендар приватизував приміщення, не маючи на це права. Відтак місто недоотримало гроші за його оренду - майже 1,4 млн гривень.Дії посадовця кваліфіковано за ч.2 ст. 367 КК України.Нагадаємо, у січні 2026 року підозри отримали 8 осіб, що сприяли незаконній приватизації комунального майна. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури