Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Solom@Київ 🇺🇦

@solomauzn
Кількість підписників: 684
Фото: 24,700
Відео: 3,490
Посилання: 3,400
Опис:
Інформаційно - розважальний канал на якому завжди актуальні новини та події Солом’янського району м.Києва
Джерело

Solom@Київ 🇺🇦 | Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника до столичного бю...

Логотип телеграм спільноти - Solom@Київ 🇺🇦 Solom@Київ 🇺🇦 @solomauzn
90 Охват/переглядів 2026-03-27 17:29 Повідомлення №31432
Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника до столичного бюджету майже 700 тис. гривень на відновлення знищених зелених насаджень Солом’янська окружна прокуратура міста Києва звернулась до суду з позовом до приватного товариства про стягнення коштів на відновлення знищених зелених насаджень.Встановлено, що Київська міська рада передала товариству в оренду під будівництво земельну ділянку по проспекту Любомира Гузара 9-Б (колишній проспект Космонавта Комарова) у Солом’янському районі міста Києва.Надалі КО «Київзеленбуд» та забудовник уклали охоронний договір на зелені насадження, що знаходяться на цій ділянці, відповідно до якого товариство зобов’язувалось забезпечити їх збереження та належний догляд. Йдеться про 39 дерев та 3 кущі. Водночас всупереч умовам договору та вимогам природоохоронного законодавства, забудовник не виконав взяті на себе зобов’язання, внаслідок чого частину зелених насаджень знищили. Такі дії спричинили шкоду навколишньому природному середовищу, адже дерева виконують природоохоронну, санітарно-захисну та кліматорегулюючі функції.Крім того, товариство не виконало обов’язок щодо відшкодування до столичного бюджету вартості відновлення зелених на суму у майже 700 тис. гривень. Відтак прокуратура вимагає відшкодування цих коштів у судовому порядку. Наразі судом відкрито провадження у справі.Пресслужба Київської міської прокуратури