Джерело
Our world is slowly dying | Якщо це для вас буде спойлером, то блін…ну цейво…І шо ми маємо станом ...
183 Охват/переглядів
2026-02-05 19:32
Повідомлення №4204
Якщо це для вас буде спойлером, то блін…ну цейво…І шо ми маємо станом на третю серію?😁Дві з трьох серій починаються з дефекації, яка чітко відцентрована відносно загальної картинки на екрані.Автор каже нам прямим текстом: «Я знімаю гівно. Я знімаю гівно і ви будете це дивитись».Найголовніший неймовіний вау твіст третьої серії, малий компаньйон ?головного героя? - Таргарієн. І це при тому, що перший раз як нас знайомлять з ним, він різко реагує на появу іншого сородича з цього сімейства. Хмм, хто ж може так боятися/ховатися і дико реагувати на династію, яка має зверхність над сімома королівствами? Загадка Жака Фреско. В кінці автор показує викриття приналежності дитини до королівського роду, ніби це немислимий майндфак.Вірю лише в здивування 2х-метрового героя, якого нам подають, як створіння нездатне до простого аналітичного мислення.Все доволі просто, автор зняв це виключно для людей з обмеженими інтелектуальними можливостями і для копрофілів. Або мовою серіалу: для тупих гімножерів🤣👍