Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СОКІЛЬНИКИ 24/7
Додано 06 гру 2025

СОКІЛЬНИКИ 24/7

@sokilnyky_24_7_top
Кількість підписників: 4 509
Фото: 2,870
Відео: 560
Посилання: 3,830
Опис:
Найбільший і найточніший канал села. Ми молода команда з Сокільників. Наша мета - повідомляти вас про всі події в нашому селі і околицях. ❗️Правила - https://t.me/soki_chat/11680 Реклама: https://t.me/Sokilnyky_24_7_bot
Джерело

СОКІЛЬНИКИ 24/7 | і ще з веселого))⏱️ Хронометраж «сварок» та емоційних суперечокЗагалом...

Логотип телеграм спільноти - СОКІЛЬНИКИ 24/7 СОКІЛЬНИКИ 24/7 @sokilnyky_24_7_top
2 060 Охват/переглядів 2026-03-03 13:11 Повідомлення №5345
і ще з веселого))⏱️ Хронометраж «сварок» та емоційних суперечокЗагалом напружені дебати та з'ясування стосунків зайняли близько 48 хвилин. Вони відбувалися хвилями:00:35:00 – 00:56:40 (~21.5 хв): Найдовший безперервний блок суперечок. Почався одразу після звіту голови. Депутати сварилися через недобудовані тротуари, опалення спортзалу дровами, ціну проекту очищення річки, КНС посеред дороги та зняті премії.01:02:15 – 01:16:00 (~13.5 хв): Конфлікт щодо залишку бюджетних коштів (куди поділися 114 млн грн) та емоційне з'ясування того, чому начальники відділів ігнорують комісії та депутатів.01:48:30 – 01:53:40 (~5 хв): Словесна перепалка з новою керівницею відділу, яка назвала вимогу звітувати перед депутатами «дискримінацією».01:58:30 – 02:06:15 (~8 хв): Фінальна сварка через каналізацію, де депутати обурювалися, що на одні округи виділяють мільйони, а на інші — нічого.⚖️ Пропорційне відношенняЯкщо перевести ці цифри у відсотки, співвідношення між «здоровою дискусією/звітами» та «сварками/хамовитими суперечками» складає приблизно 62% на 38%.Тобто:~60% часу (близько 1 год 18 хв) сесія проходила у форматі офіційних доповідей та злагодженого монотонного голосування.~40% часу (близько 48 хв) перетворилися на емоційні перепалки, пошук винних та взаємні претензії.Наш висновок - депутатський корпус та працівники та голова з секретарем погано комунікують між собою, не орієнтуються в тому, що відбувається в громаді загалом. деякі депутати більш наближені до прийняття рішень, деякі, схоже приходять раз на місяць на сесію, де дізнаються про події в громаді тільки перед самим голосуванням. що не знімає відповідальності ні з одних, ні з інших.Дуже нагадує ситуацію і з Верховною радою, Кабміном та Президентом. якщо загалом - немає довіри. А це дуже погано.Не дивно, що в людей до всього цього теж немає довіри.CОКІЛЬНИКИ 24/7 | Надіслати новину