Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СОКІЛЬНИКИ 24/7
Додано 06 гру 2025

СОКІЛЬНИКИ 24/7

@sokilnyky_24_7_top
Кількість підписників: 4 509
Фото: 2,870
Відео: 560
Посилання: 3,830
Опис:
Найбільший і найточніший канал села. Ми молода команда з Сокільників. Наша мета - повідомляти вас про всі події в нашому селі і околицях. ❗️Правила - https://t.me/soki_chat/11680 Реклама: https://t.me/Sokilnyky_24_7_bot
Джерело

СОКІЛЬНИКИ 24/7 | Уже більше тижня життя нашого ЖК перетворилося на справжнє пекло. На 4...

Логотип телеграм спільноти - СОКІЛЬНИКИ 24/7 СОКІЛЬНИКИ 24/7 @sokilnyky_24_7_top
2 700 Охват/переглядів 2026-02-14 09:20 Повідомлення №5235
Уже більше тижня життя нашого ЖК перетворилося на справжнє пекло. На 4 році війни нам у вікна вліпили сирену. При тому що ЖК Континент з усіх боків оточено сиренами (власне на відео чути цей вулик, який ще й запускається з інтервалом 5-10 секунд)Причина встановлення - звернення якоїсь мешканки до Наталія Піпа бо їй не чути. Тепер я і ще кілька сотень мешканців теж звертаємося до вас пані Наталя врегулювати це питання і зробити це якось з розумом, а не для галочки. Відрегулюйте гучність, перемістіть той рупор трохи далі, зробіть хоч щось щоб не доводити людей до нервових зривів.Звісно, сирена потрібна, і за чотири роки ми не мали жодних проблем щоб її почути. Зрештою, хто не чув, мав додаток. Кожен сам робить вибір йти в укриття чи ні зважаючи на свій стан і від збільшення гучності нічого не зміниться.Дивно, але наш забудовник відключив електрику до вишки мобільного зв'язку бо вирішив підігнути під себе ОСББ, залишивши без зв'язку тисячі людей в час війни, і це питання зовсім не хвилює ні місцеву владу ні депутатів, в отакі от запити виконуються в секунді.Тривожність людей а особливо дітей зараз і так зашкалює, а кричалка від якої кров холоне зовсім не допомагає. В моєї малої починається істерика, дитина яка до цього відносно спокійно реагувала на тривоги, тепер боїться лягати спати бо в ночі буде тривога. Малюки спати не можуть, люди які після нічних змін спати не можуть...Ми вже пройшли в будинкових чатах всі маніпуляції і заперечення що то війна і ми тут з жиру бісимося бо не чуємо вибухів як в Харкові. Але тут теж живуть і люди з Харкова, які приїхали жити у відносному спокої, і діти військових і військові ветерани і родичі загиблих.. Якщо в нашій країні є ще місця де можна жити у відносному спокої, для чого перетворювати їхнє життя на пекло?CОКІЛЬНИКИ 24/7 | Надіслати новину