Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Диванна офензива
Додано 14 лип 2024

Диванна офензива

@sofaoffensive
Кількість підписників: 292
Фото: 342
Відео: 182
Посилання: 20
Опис:
Ми вирішили створити цей канал для того щоб розгерметизувати ваші гальванізовані жданівщиною мізки, від тієї псевдо-аналітичної копоті яку генерують десятки інформаційних трутнів які черпають свої знання з вікіпедії та з українського перекладу Сунь Цзи.
Джерело

Диванна офензива | Опускаючи моральну сторону питання щодо публікації на ЕП субʼєктивних ...

Логотип телеграм спільноти - Диванна офензива Диванна офензива @sofaoffensive
240 Охват/переглядів 2025-08-13 18:00 Повідомлення №467
Опускаючи моральну сторону питання щодо публікації на ЕП субʼєктивних опіній щодо заходу Єрмака з студентами, бо українська журналістика і мораль це такі ж непоєднювальні поняття як українська корупція і антикорупціонери, все ж хотів би зазначити низку плюсів і мінусів цієї зустрічі. З плюсів: ця зустріч взагалі відбулась, на ній півтори години у хвіст і гриву їбали другу людину в Державі, людина була зла, але не хамила, сторони зрозуміли(?) відстань між реальностями в якій кожна з них живе, Зеленський на другий день почав анонсувати плюшки студентам з зимовою вступною кампанією, збільшення кількості і суми стипендій, та ін. Тобто студенти понятійно відстрапонили голову ОП і після того нікого не розстріляли, не вигнали з вузу, а президент почав робити спроби придобритись до цього прошарку нашого громадянського суспільства. З мінусів: відстань - велика. З одного боку ти на вістрі дипломатичного треку який потенційно може змінити світову архітектуру безпеки. З іншого боку тебе їбе студент УКУ. Неприємно. Воно все зрозуміло, що політики на те і політики щоб відповідати так щоб нічого не відповісти, а не в режимі "сорочка-хлопець" лізти брататись з громадянами в народницькому угарі. Але нещирість і піздьож це шлях в кінець тільки з іншого боку. Можна просто подивитись на сиву нікчему і зрозуміти, що ти будеш там само. Особисто мені все сподобалось. Давайте ще. Але + з Президентом. Бо якщо по ним не стукати, то забʼють якраз вони.