Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФОП соц [25 рокив ФОП соц]
Додано 06 гру 2025

ФОП соц [25 рокив ФОП соц]

@sociophobique
Кількість підписників: 607
Фото: 11,200
Відео: 5,440
Посилання: 5,740
Опис:
nose breather | Creator ⚡✨💕 | Web4 fan (4000 RPM) | mouth singer 🎤 | ░P░U░S░S░Y░ ░I░N░ ░B░I░O░ YouTube/TikTok/SoundCloud: frocwin

👥 Кількість підписників

607
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: +13

📊 Кількість повідомлень на день

4.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 8.1
Середнє за день: 4.2

Історія змін лого

Історія змін назви

ФОП соц [25 рокив ФОП соц] 2026-06-22
ФОП соц [сезон відпустки] 2026-06-12
ФОП соц [сезон соцштейн island] 2026-05-20
ФОП соцUA 🇺🇦 [подорож до острова соцштейна] 2026-05-19
ФОП соцUA 🇺🇦🇵🇱 [варшавська інтерлюдія] 2026-05-15
ФОП соц [сезон соплив] 2026-04-20
ФОП соц [сезон без свитло] 2026-01-21
ФОП соц [сезон jolly] 2025-12-26
ФОП соц [сезон дельтаруна] 2025-12-12
ФОП соц [сезон дельтаруна + міні-відпустка] 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

ваще бтв та сама проблема з людьми бо коли вони говорять шо люблять гостре або не переносять гостре ніколи точно не зрозуміло шо саме вони мають на увазі тому представляю вашій увазі шкалу переносимості гострого розроблену особисто ФОП соц шляхом емпіричних дослідів на друзях і знайомих:1. розрив серця від згадки піци медова чілі пепероні з бейкері - абсолютна непереносимість гострого найгостріше що можна їсти це поперчені пельмені не торкайтесь бульдака якщо бачите значок перця навпроти страви тікайте2. може зʼїсти шматочок-два піци медова чілі пепероні з бейкері але приклавши значні зусилля - якщо їстимете бульдак капайте не більше краплі гострого соусу з обережністю дивіться на гострі страви в закладах3. може зʼїсти бульдак з 1/2 пакетика соусу або розбавлений молоком бульдак - вище середнього серед хохлів можна їсти всі гострі страви в українських закладах і вийобуватись на друзів що ти любиш гостре але не торкайтесь гострих азіатських страв у автентичних азіатських закладах які тримають азіати інакше отримаєте життєвий урок4. може зʼїсти оригінальний бульдак повністю на похуй - upper percentile серед хохлів і вічна свага можна ходити вийобуватися на всіх брати гострі страви і казати що вони на смак як картон а також їсти середньогострі страви в закладах азіатів але на самих азіатів усе ще вийобуватись не можна але можна вийобуватись на індусів5. може зʼїсти бульдак 2-3х на похуй - абсолютна машина гігачад серед хохлів воїн христа і гіпербореї жодна українська страва більше не зможе його задовольнити можна отримати респект від азіатів і їсти їхні сильно гострі страви промовляючи "ух бля" і просити добавки жінки будуть вас боятись
бтв щас буде прям хот тейк для стресостійких але я ніколи не викупала дроча на лінукстипу да прікольно система яку можна повністю кастомізуватида прікольно вона жре набагато менше ресурсів ніж віндаа по факту який з цього профіт? толку з крутої системи якщо на неї нема більшості потрібного софта? на лінуксі буквально можна або дуже круто і ресурсоефективно втикати ютубчик або сидіти шось там кодити розроблятидля будь-якої іншої задачі треба або дуже сильно єбатись або її тупо неможливо виконатице буквально система для людей які нічого на кампутері не роблятьсорі але навіть віндовс11 зі своєю ші-хуйнею лишається золотою серединою між макоссю де за крок вліво або вправо тебе єбашать арматурою по голові і лінуксом який просто нічого не можесорі але енд юзеру кришталево поєбать на кількість легасі сміття в кодовій базі системи або на те що вінда жере 4 гіга озу в простої замість одного і йому просто треба шоб всьо РАБОТАЛОі ні я не бачу сенсу ставити дві системи паралельно бо перемикатись між системами щоб КРУЧЕ покодить і КРУЧЕ полазити по сайтах у браузері це дурка
👁 223 26-01-02 00:10
Друзі, ми відкриваємо постійний збір на забезпечення діяльності Благодійного фонду «Курінь Шевченківського Району»!Наш фонд створений командою адмінів каналу СБШ 👅 і має на меті підтримку українських військових та забезпечення їхніх повсякденних потреб на фронті.На що ми збираємо:🔸 Паливо — щоденно необхідне для доставок гуманітарної допомоги, транспортування необхідних речей та виїздів у гарячі точки.🔸 Приємні пріколи та речі першої необхідності для військових — смаколики, снеки, кава, чай, а також речі першої необхідності, які підтримують бойовий дух і комфорт наших захисників.🔸 Функціонування фонду — витрати, пов’язані з логістикою, зберіганням, пакуванням та відправленням допомоги.Кожен ваш внесок — це допомога, яка дійсно рятує життя, підтримує бойовий дух та наближає перемогу.Допомогти можна тут: 💸 https://send.monobank.ua/jar/8Mnq4DSz8K💸 5375411211406462 💸 [email protected]Дякуємо за вашу підтримку та небайдужість!Разом — ми сила!З теплом,Команда Благодійного Фонду «Курінь Шевченківського Району». ❤️