Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Пелих 🇺🇦 Громадський діяч | м.Рава-Руська
Додано 06 гру 2025

Олег Пелих 🇺🇦 Громадський діяч | м.Рава-Руська

@socialactivistravaruska
Кількість підписників: 775
Фото: 2,900
Відео: 457
Посилання: 1,650
Опис:
🇺🇦 Офіційний телеграм-канал 🇺🇦 ☑️Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555860086551 ☑️Інстаграм: https://instagram.com/oleg_pelyh98?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Джерело

Олег Пелих 🇺🇦 Громадський діяч | м.Рава-Руська | На площі Ринок у Львові розмістили прапори військових та оборонних стр...

Логотип телеграм спільноти - Олег Пелих 🇺🇦 Громадський діяч | м.Рава-Руська Олег Пелих 🇺🇦 Громадський діяч | м.Рава-Руська @socialactivistravaruska
274 Охват/переглядів 2026-05-02 20:37 Повідомлення №6645
На площі Ринок у Львові розмістили прапори військових та оборонних структур України. Місто дивиться в очі тим, завдяки кому воно живе.За цими прапорами – наші люди, які тримають оборону. Прикривають небо. Захищають кордон. Рятують інших наших людей після обстрілів. Шукають диверсантів, евакуйовують поранених, і роблять ще дуже багато того, про що не кажуть в новинах, але від чого залежить життя нашої держави.Дорогі оборонці, ви захищаєте право українських дітей виростати українцями. Право наших міст мати майбутнє. І право нашої держави бути собою. Низький уклін вам за це.Дякую львів’янам, які є сильною опорою для наших воїнів: волонтерам, медикам, підприємцям, освітянам, комунальникам, усім, хто донатить, збирає, ремонтує, плете, возить, приймає, лікує, підтримує.Дякую міському голові Андрій Садовий й команді міста за те, що Львів залишається місцем сили, підтримки та відновлення для наших воїнів, ветеранів і їхніх родин.Сьогодні прапор міста підняв Микола Шот – наш земляк з Новояворівська, воїн 93-тя ОМБр Холодний Яр, який втратив руки та ноги під час оборони України.Пане Миколо, від імені всієї області дякую вам за силу. Дякую за те, що ви зробили для України. Я вірю, що Україна вистоїть. Бо в нас є такі воїни. Бо в нас є такі люди. Бо в нас є міста, які не говорять про свободу, а щодня творять її.Дякую всім, хто боронить країну. Нехай ці прапори завжди повертаються додому з честю. І нехай наші люди повертаються додому живими.З Днем народження, Львове!Слава нашим Героям!Слава Україні!