Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sobko | мюслі
Додано 14 лип 2024

Sobko | мюслі

@sobkoabout
Кількість підписників: 21 686
Фото: 1,050
Відео: 1,090
Посилання: 726
Опис:
Антиамбасадор ф'ючерсів Founder @tsunammitools . ММ для ваших проєктів. $BTC, $SOL холдер В очікуванні будь якого сезону на $SOL Купив RSQ8 і не запустив курси
Джерело

Sobko | мюслі | Слова підтримки до кожного в крипті. Для мене стало відкриттям як важл...

Логотип телеграм спільноти - Sobko | мюслі Sobko | мюслі @sobkoabout
2 300 Охват/переглядів 2025-11-21 16:27 Повідомлення №3112
👉👉👉Слова підтримки до кожного в крипті. Для мене стало відкриттям як важливо підтримувати один одного на ринку, завжди рахував, що я сам по собі в цьому болоті і мені так комфортно, но підтримка інших, ком"юніті однодумців, відновлює і дає сили рухатись дальше. Більшість на ринку зараз в мінусі, хтось признається, хтось ні, хтось робить вигляд що все нормально. Якщо мої слова хоча би декільком людям допоможуть, значить це все не даремно. Про це не багато говорять, но це важливо, це робота з емоціями. Крипта відновиться, а наш депозит через емоційні рішення може не відновитись. Для себе вивів пару важливих моментів.Толерантність до ризику. Для себе я оприділив суму, з якою готовий на споті сидіти в будь які просадці, в активах, в які я вірю. Глобально це BTC, ETH, SOL. Треба буде чекати пів року, рік, два, ок. Якщо вас трігерить ця сума, то вам її варто скоротити.Це нормально бути в мінусі. На цьому ринку ви не зможете бути щасливим навіть половину часу, флет - розчарування що не росте, росте - можливо ваша монета відстає від якоїсь іншої, падає - катастрофа, у вас баланс зменшився. Спробуйте дивитись на дистанції в пару років.Без очікувань від крипти. Це не лайфчендж, не спосіб заробітку, це високоризиковані інвестиції. Якщо ви прийшли сюди заробити за місяць, для більшості з вас хуйові новини, емоційно вас качати набагато простіше, аніж старичків ринку з покерфейс лицем і приблизно 1% які знайшли себе в крипті як в роботі. Левередж зло (ф"ючі, маржинальна торгівля...). Я переконався достатню кількість раз, яким би ти чи я розумним не був, знайдуть спосіб як мене чи тебе виєбати і висушити, ну якщо сильно хочеться, то пробуйте, там виживають з балансом вище аніж почали менше 5% людей.Місце сили, підтримки. Моя сім"я, собака, зальчик, природа, підтримка колег по цеху, алкоголь, це все важлива частина нашої сили на нові ривки і боротьбу на цьому ринку. Біток піде на новий ATH, доживіть емоційно до цього...З криптобірж я обираю Mexc , по всім питанням допоможу особисто. 👋