Джерело
Снігурівська газета «СНІГ» | Снігурівчани виступили на змаганнях з ендуроВ м. Одеса відбулися всеук...
4 670 Охват/переглядів
2026-05-04 16:26
Повідомлення №10102
Снігурівчани виступили на змаганнях з ендуроВ м. Одеса відбулися всеукраїнські змагання з мотокросу ендуро — одного з найекстремальніших видів мотоспорту, де важливі не лише швидкость та витривалость, а й вміння долати природні перешкоди: багнюку, піски та підйоми. Про це пишуть "Вісті Снігурівщини".Дмитро Громовий посів 1 місце, продемонструвавши відмінну техніку керування мотоциклом, витримку та швидкість на складній трасі. Також гарні результати показали Віктор Врублевський (5 місце) та Владислав Малий (7 місце).Ендуро — справжнє випробування і для техніки, і для спортсмена. Тут важливі швидкість, стратегія і вміння миттєво реагувати на зміну умов траси.«Траса була непроста — багато багнюки, складні ділянки, де потрібна була не лише швидкість, а й максимальна концентрація. Ми задоволені своїм виступом, адже кожен виклався на повну. Перше місце Дмитра — це чудовий результат для всієї нашої команди. Такі змагання дають великий досвід і стимул рухатися далі», - відзначив Віктор Врублевський.