Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Україна 1:0 Грузія 🇬🇪 Єдиноборства Коли команда грає у футбол, то є се...

Логотип телеграм спільноти - Шмольовий Смоловий @smolovyi
3 500 Охват/переглядів 2024-10-13 16:29 Повідомлення №8848
🇺🇦 Україна 1:0 Грузія 🇬🇪 Єдиноборства Коли команда грає у футбол, то є сенс розглядати це з різних сторін. Коли команда не грає у футбол, а грає в «битися-боротися» за результат, то саме боротьба і є головним орієнтиром оцінки.Певно більше не потрібно сперечатися, що грати у футбол зі збірною в Реброва поки не дуже виходить. Відбір на Євро - страждання. Євро - страждання. В першому випадку був результат, в другому - ні. Хороший вибір гравців на деяких позиціях, нормальний тонус та кондиції - усе це ніяким чином ніколи не сприяло вдалій грі. Є питання і до гравців! Матчі УПЛ та поодинокі спалахи в Європі змусили усіх навкруги повірити, що вони «вміють у футбол». Тепер громадськість справедливо сумнівається. В Мальдери була ідея, що змогла спертися на виконавську майстерність: ми отримали видовищні матчі проти рівних з собою за статусом. Проти топів все одно страждали! Зараз під ідеї Реброва немає виконавської майстерності, тому «битися-боротися» та страждання бачимо навіть із рівними та слабшими за себе, бо «слабких команд вже немає» та «всі навчилися грати».Тому повертаємося до витоків та констатуємо, що з видовищним футболом треба прощатися. В нас більше немає набору гравців грати в такий футбол з рівними та слабшими: для нас Грузія підходить фаворитом в протистоянні. Ми закидали Петракову, що в нього є гравці грати цікавіше за бий-біжи, проте в нього немає тями так їх використати. В Реброва станом на позавчора немає гравців демонструвати щось інше, тому і тяму Реброва грати щось притомне оцінити неможливо.Проти збірної Чехії потрібно лише відтворити все те, що змогли проти Грузії: віддати мʼяч та відбиватися в надії на Мудрика, бо Довбик без помочі страждає наодинці за межами штрафного. Команді місяць тому справедливо дорікали: ну, камон, якщо у футбол ви не вмієте, то хоч бийтеся та боріться! Хлопці та ТШ заклик почули! З такими темпами ми ще й перевершимо історичний зліт Ісландії! Борітеся - поборете!