Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Правовірна таблиця #УПЛ 🇺🇦Після 8-го туру (перед 9-м)УПЛ - єдиний турн...

Логотип телеграм спільноти - Шмольовий Смоловий @smolovyi
2 900 Охват/переглядів 2024-10-04 13:59 Повідомлення №8838
Правовірна таблиця #УПЛ 🇺🇦Після 8-го туру (перед 9-м)УПЛ - єдиний турнір, що відповідає можливостям наших грандів бути грандами. Динамо - перше, Шахтар - другий. Тут зазначу, що гірникам вже зараховано результат першого тайму (але тільки тут). Це не просто парадокс, це диво: але Динамо в УПЛ допускає найменше за решту. Лише 4.0 очікувані голи допущено та 3 пропущено. Наприклад, і Рух пропустив лише 3 по факту, але допущено на 7.2 xGA. Тож аналітикам треба краще працювати біля дошки: поки відскакують за рахунок сейвів Ледвія і косоокості суперників. У львівʼян зараз найбільший оверперф по захисту. На іншому полюсі Оболонь, там вже пропущено на 5.2 голи більше очікування… І важко сказати, що гірникам не щастить, бо забити 20 голів там, де середня команда забиває 14.5 - складно. А от пропускають більше очікування. Динамо фактично забиває усе, що створює. Лівий Берег (5.1 xG), Інгулець та Оболонь (по 5.9 xG) важко народжують моменти. Інгулець ще бонусом допускає найбільше на власні ворота (15.9 xGA). Якщо брати глобально, то ЛНЗ, Рух, Зоря та Чорноморець мають відхилення в 1 бал та менше між очікуваним та набраним. Мабуть, заслуговують. В принципі ЛБ, Інгулець та Шахтар також можна віднести до тих, хто набирає своє (плюс-мінус). Ми часто говоримо про Колос в різних контекстах, а ковалівці не безнадійні настільки, щоб ставити їх в один ряд з аутсайдерами. На такій короткій дистанції вже примудрилися десь втратити 4.3 очки. Це найбільший недобір поки. Кривбас теж недобирає - 3.6 вже загубили дорогою, бо забили на 7 (!) голів менше очікування!Олександрія в своїх матчах награла на 13.1 очки, а мають 19, тож молодці - оверперф. Забігаючи наперед скажу, що настільки грандіозний оверперф важко підтримувати впродовж 10-15 турів. Тому існують серйозні ризики втрати очок вже найближчим часом. Поки все своє пропускають (-0.1), але забивають більше, витискаючи усі соки (+3 від очікування). Тому з точки зору математики таке високе місце виглядає тимчасовим. Щось не зможе постійно витягувати з халепи. Атака недостатньо потужна, поки захист тримає у грі.