Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ в Кабаєва дійсно бажання було заба...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 000 Охват/переглядів 2024-08-09 16:55 Повідомлення №8736
Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ в Кабаєва дійсно бажання було забагато, так і до червоної крок; ну, й Шапині ноги варто поберегти, бо тіпи з Вересу агресивні сьогодні ⁃ здоровʼя Тимчику, людина щойно оклигала, і одразу під лісорубів потрапляє… ⁃ знову 60 хвилина і вже суперник починає бути активнішим, а кияни стають пасивними; Степанюк талановитий гравець, але дико пиздливий, очікую, що після матчу буде спіч про несправедливість результату, от 100% ⁃ Нещерет топчик, але це очікувано, Шовковський досі вірить, ну, ок, це на його совісті; гра зараз стане пиздець нервовою (1:2), вилучення питання часу ⁃ сумбур, брак, срака-мотика, замість Попова ще й Біловар виходить, склад пожежників в Динамо поповнюється ⁃ Динамо грає як всрата хуйня, нещасний Верес починає грати з мʼячем, бо зірки потомилися чи що? резерв ж на полі, більшість в старті на Рейнджерс не побачимо, але грають так, наче вже готуються ⁃ я не знаю, мені, людині, що народилася в Києві, просто огидно дивитися ось такий футбол від киян, а киянам схоже подобається грати, як лайно, незрозуміло хто тут колгосп; от і шо ще треба Брагару, щоб забити тут?! варто Новою Поштою назад до Одеси відправляти ⁃ Господи, який позор, я би вже від ганьби йшов вішатись, ДИНАМО НЕ МОЖЕ взяти ГРУ під КОНТРОЛЬ із В Е Р Е С О М…жесть, 2:2 було дуже близько ⁃ Брагару - чорт; поясніть йому, що це Динамо, і тут люди грають в пас, а не на власну статистику їбашать, коли входять в центр кожного разу; схоже прапор Кабаєва підхопив; антигерой матчу разом з Нещеретом, жах ⁃ хз, нахіба Зая помінявся з Брагару флангами, жодної користі від цього муву, от хіба за Біловаром ціної картки прибрав пізніше ⁃ Динамо, блядь, почни вже грати, як Динамо, а не як 10-12 команда УПЛ, не вбивай інтригу вже в другому турі… 🙏🏻 ⁃ о, злива, небо наче вже плаче за втратою очок киянами?! ⁃ 🤮 🤮 🤮, Динамо дограють виграний в першому таймі матч, як лайно, чому ці люди не хочуть грати два тайми - загадка ⁃ аби це був не Верес, а хтось якісніший та майстерніший, то кияни би втратили виграний матч за СВОЄЇ власної вини ⁃ Пономаренка варто згноїти в дублі, це просто неприпустимо за рахунку 1:2 думати про себе, а не про команду, дубль до зими #ДКемоції #ВересДинамо #УПЛ