Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ розвалюється Епіцентр, лонгбол Мих...
2 910 Охват/переглядів
2026-02-27 12:57
Повідомлення №9396
Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ розвалюється Епіцентр, лонгбол Михавка після ривка на 20 метрів, в два дотики Редушко виходить на удар після передачі Пономаренка, майже ЛНЗ, але чомусь такого замало ⁃ Федотов привозить, та дарує киянам три очки (2:0), нарешті тиск киян призвів до реального моменту ⁃ Епіцентр вже розвалився юридично, Зая вирізає хороший пас на Пономаренка, той забиває те, що не забив на 17 хвилині (3:0), цікаво чому поле не завадило в цьому епізоді? є гіпотези? ⁃ для вболівальників Динамо новина хороша - кияни в цей період історії точно сильніші за Епіцентр ⁃ це вже порнографія, але хочаб виникає враження, що Dynamo great again, Динамо готується до кубку, Буя, Ярмоленко та Яцик замість стартерів ⁃ в окремих поєдинках це може не позначитися, але на дистанції точно вилізе боком, що обидва фулбеки не вміють в кроси ⁃ щось із NFL, Бражко виконав Тома Брейді, а Андрій Ярмоленко праймового Ренді Мосса (4:0), футбол мрії Костюка, тут би й Пономарьов позаздрив ⁃ дивні загалом заміни, там же матч кубку на наступному тижні, та можливість виставити дубль перед Поліссям, але вже сумніваюся, що прям лише запасні типу Буяльского чи Яцика вийдуть ⁃ нагадаю ще раз, що на тижні матч Кубку, де і можна було організувати дебют, але стратегія ГТ зрозуміла, і вона не вибивається із загального тренду, режисер трансляції показує, як ложа на камеру телефону знімає цю заміну, хороший подарунок, цікаво чи Шовковський його зробив? ⁃ марнує Динамо моменти, за 4:0 вже можна ⁃ хз, не залишає думка, що в складне ця команда не дуже вміє, воно то й нічого, багато команд з цим живуть; але коли ти готуєшся до складного, то завжди можеш щось потім спростити, але якщо ти готуєшся до простого, то потім ніяк не зможеш щось ускладнити в потрібний момент без підготовки ⁃ в першому таймі Динамо викатувало ~33.5 передачі на один удар, після перерви цифра впала до типової для Костюка, що навіть перевершує ЛНЗ - ~16; що Динамо робитиме без швидких голів та прохідного двору досі лишається загадкою…#ДКемоції #ДинамоЕпіцентр #УПЛ