Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після останнього з чотирьох таймів (3:2): ⁃ жодного сенсу грати...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 210 Охват/переглядів 2026-02-05 16:32 Повідомлення №9360
🇺🇦🇺🇦 Стисло після останнього з чотирьох таймів (3:2): ⁃ жодного сенсу грати цей тайм немає, без мізків на мʼязах воно не робе в обох команд ⁃ майже нічого не відбувалося вже хвилин 10…сумбур та брак, декілька стандартів ⁃ Яцик…геній, був першим на мʼячі та міг почати атаку, але закінчилося усе втратою та жовтою карткою- решта не краща та не ефективніша ⁃ москвороте з лавки «Дєніс, ти можєш на 30 мєтрав в дліну хотя би мяч атдать?» - найцікавіше, що було на полі до потенційної травми Бражка, Чечер увесь в батька… ⁃ Яцик настільки талановитий, що блокує вертикальний пас Бражка…за яким ігровим принципом вони обидва мають бути в одній точці і блокувати передачі один одного? це точно заради нього треба позбуватися Шапаренка та Буяльського? Щоб що? ⁃ вихід Бленуце - як вишенька на торті в доповнення тієї дичини, що грається зараз обома командами, на лавках більше балачок, ніж чогось на полі ⁃ слава Богу, це нарешті скінчилося, бо дивитися гру просто боляче для тіла ⁃ кияни, давайте вже без цієї срані, грайте по 90 хвилин, щоб дарма електрику не палить, бо реально шкода марно витрачених кіловат на трешові ігрові хвилини для тих, хто ніколи не тягнутиме рівень першої команди #ДКемоції #ДинамоВерес #передсезонка2026