Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 235
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Правовірна таблиця #УПЛ після 13-го туру На основі xPoints 🇺🇦Якщо почи...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 170 Охват/переглядів 2025-11-26 18:00 Повідомлення №9271
Правовірна таблиця #УПЛ після 13-го туру На основі xPoints 🇺🇦Якщо почитати інтерв’ю старих меблів, то більшість уперто твердить, що Динамо потрібні нові футболісти, а не нові сенси й змісти. Бо старі меблів звикли сидіти, пити кохве, доки overqualified для них українці, бразильці та балканці без їхньої участі роблять результат.Простий приклад під носом: Кабаєв. За діда - мішень для тотальної критики. У чемпіонському сезоні - лідер серед лівих вінгерів за кількістю пасових ланцюжків, що завершилися голом. Не Кевін. Не Назаренко. А Влад. Бо комусь вистачило клепки розподілити ролі Дубінчака, Шапаренка та Кабаєва відповідно до їхніх якостей. З білдапом під тиском має відбутися те саме.Хочете щось про кризу - відкрийте лінки одноклітинних організмів, які вам радо розкажуть про кризу. Тут буде про інше. Я не можу вловити логіки старих меблів. На початку сезону, десь після 5-6 туру, МСП ще міг використати аргумент, що кияни грали з Рухом та Епіцентром. Після 13-го вже майже всі з усіма зіграли. В Динамо т. зв. криза, але більше моментів створює лише Шахтар (+3.0 xG), а менше допускає біля власних воріт трійка ЛНЗ, МХ1925 (-0.9 xGA) та Шахтар (-0.6 xGA).Питання просте: як? How is it possible? Як кризова команда із футболістами, яких треба викинути на смітник чи віддати в Житомир, може створювати більше за процвітаючі команди?Я хочу зрозуміти цю збочену логіку, але не можу. Чому нова перезбірка Олександрії, яка створює зараз найменше (9.4 xG), прирівнюється до команди, що створює на 160.6% більше? Чому діди говорять про відсутність моментів, якщо вони є? Динамо все ще забиває більше очікування (+4.5), тож гравці не настільки жахливі. Може оверперф вже не рівня Шахтаря (+7.5), але ж і не рівня ЛНЗ, яке недозабиває вже понад 8 голів у 13 турах (-8.2).На ворота киян прилетіло приблизно стільки ж, як і по воротах Шахтаря, ЛНЗ та МХ1925. Різниця лише в тому, що у ворота Динамо залетіло на 7.5 голів більше очікування. Динамо мало пропускати десь на рівні згаданої трійки, а пропускає наче аутсайдер. Поки що виглядає так, що зі ставкою на Нещерета помилилися…Відбувається загальна підміна понять: • 21.11 метрів - це найбільша відстань в УПЛ до воріт за середньою дистанцією удару • 0.07 xGA - це найгірша якість середнього удару по воротам в УПЛЗахист Динамо на рівні УПЛ не настільки вже й прохідний двір. Динамо блокує 26.2% ударів по своїх воротах. Це не 33.3% ЛНЗ, але й не 22.6% Полісся. Ми маємо говорити про окремі епізоди, та відсутність реакції на них ТШ. Бо деякі хиби не опрацьовуються взагалі.Змінювати футболістів було б доцільно, коли б Динамо створювало/допускало моменти на рівні Карпат/Колоса. Наразі значно більше передумов для зміни Шовковського. При всій повазі, але нинішній склад під УПЛ виглядає кваліфікованішим за його тренерський штаб. Коли тренер проводив адекватну ротацію - виглядав генієм, бог міг нівелювати фактор логістики. Але під більшість суперників потрібна ще й якісна підготовка: і теоретична, і практична. Рівень гравців, коли вони були свіжішими, перекривав брак підготовки раніше. Полуторний склад зливав єврокубки, а наближений до основи - брав своє в УПЛ. Шовковський поки не може витягти Яцика та Рубчинського на рівень УПЛ, а не під злив єврокубків. Потрібен той, хто зможе, бо якщо грати одним складом, як Пушич, - то і кінець буде, як у Пушича. Безславним. А воно усе до того йде.#ДКмікроскоп