Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 235
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (6:0): ⁃ схоже Шола - це африканська версія...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 670 Охват/переглядів 2025-11-06 21:57 Повідомлення №9250
Стисло після другого тайму (6:0): ⁃ схоже Шола - це африканська версія Квасниці, швидкий, але не дуже розумний, хоча давайте використовувати версію, що він травмувався ⁃ Герреро теж на розумного поки не смахує… ⁃ треба киянам йти по Гороха, бо ногами Нешерет вкупі із головою грає погано, замість виносу, заганяє партнера під прес, нахіба? треба перед пасом дивитися куди суєш ⁃ початок тайму за суперником, Динамо чогось грає хуйню зі старту, просто рівень спротиву це дійсно Полісся чи Епіцентр ⁃ невже звичне хуйове Динамо повернулось? а то я вже почав сумувати, добре, що в опозиції шляпа, можна й відскочити ⁃ щоб вони робили без Буяльського? черговий результативний стандарт киян, Піхальонок покотив на порожні на Герреро, там би і я забив (2:0) ⁃ що Полісся, що Епіцентр, ну, правда, Кабаєв заслужив на позитив, підібрав відскок виносу Тіаре, та розібрався (3:0) ⁃ Попов, мабуть, встановить рекорд по фолам за матч в сезоні, здається 5 з 6 командних на цей момент - його ⁃ жопотрах, нарешті киянам попалися рахіти, як Шахтарю, ну, таких кияни поки виносять без шансів, Буя замикає красиво, долучившись до майже усіх моментів своєї команди (4:0) ⁃ по такому фестивалю, ще й Бленуце може забити, Ярмоленко виходить в позицію інсайда/АП Буяльського ⁃ Шапаренко помічає рух Ярмоленка та ідеально закидає на ногу, Ярмоленко добиває колгосп (5:0) ⁃ ще одна хороша новина, повертається Анхель Т., глибина складу в киян під УПЛ тепер дійсно вражаюча, можна розвалювати колгоспи та наздоганяти Шахтар, є ким ⁃ охохохохо, Бленуце забиває навіть, як така срань виходить в Єврокубки взагалі? черговий гол киян зі стандартів; рух нападника вражає, зряче відкрився, та пробив, можливо, Кравець помилився (6:0) ⁃ Шапаренко не в тонусі, затягнув з пасом, зірвавши сьомий гол… ⁃ хіба з Ноа можна думати про 3-4 голи, кіпріоти та Фіорентіна не настільки легкодоступні ⁃ загалом хороше тренування під реалізацію на ЛНЗ, однак, ЛНЗ, мабуть, буде сильно пушити в пресингу, от цей аспект не протренували#ДКемоції #ДинамоЗрінські #ЛігаКонференцій