Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 235
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (3:3) ⁃ виявляється Динамо може грати, то х...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 490 Охват/переглядів 2025-09-27 17:01 Повідомлення №9166
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого тайму (3:3) ⁃ виявляється Динамо може грати, то хулі ви, чорти, так не граєте трішки довше за 20 хвилин на матч? головний ворог Динамо - не Шахтар, а саме Динамо та розпиздяйство, що панує в клубі, від менеджерів найвищої ланки (рішення грати в Гамбурзі) до окремих гравців ⁃ хороша комбінація, нарешті, щось осмислене, Волошин котить, Шапаренко вигрібав мʼяч з під себе, але направив мʼяч в ближній кут (2:2) ⁃ повтор голу з першого тайму, знову Піхальонок та Караваєв створюють цей гол, ніколи ще не бачив настільки погані ігри, коли при цьому люди забивають чи віддають більше разу (2:3) ⁃ Дубінчак сейв тут робить, Тіаре ледь не вбив Моргуна ⁃ тепер Карпати повинні вмикатися, хороший матч, від трагедії до тріумфу - занадто короткі часові проміжки ⁃ забили і заспокоїлися, хтось не добігає, хтось маше руками, хтось не дограє, грайте, йоб вашу мать, не зупиняйтесь, ще півгодини попереду ⁃ нарешті, 65 хвилина - перша відносно активна дія Піхальонка без мʼяча, фол; 66 - відбір, нарешті прокинулася від сну людина ⁃ Герреро цілу вічність чекає виходу, мʼяч ніяк не вийде, як на зло ⁃ Шовковський рік тому робив по 3 заміни до 64 хвилини, зараз першу на 70…схоже більшість складу тренер ні в хуй не ставить; довіряв Яцику на початку сезону, і от довіра скінчилася чи що? ⁃ от, нарешті і Яцика готують ⁃ Волошин зараз наче Ярмоленко по мізкам, але Волошин в ногах, якщо абстрагуватися від регалій, то Зая зараз сильніший за ветерана ⁃ солодкий для Карпат тандем Піхальонок-Караваєв (в усіх сенсах) сідає, ми в праві очікувати тепер більш якісну без мʼяча від киян в останньому відрізку гри чи ні? ⁃ невже СаШо не пояснив, що це Романов і не треба падати від дотику?! схоже вони досі не розуміють ⁃ боже, довбойби, Біловар ще дві хвилини тому показує, що травмований, шкандибає, і жодна блядь на лавці не реагує на це, і не кричить вибий мʼяч, заграли моментом Шоли, але реакція лавки мене вбиває, це дно ⁃ Тіаре таке виконав раз в повітрі із Олександрією, повторив, відскакує Динамо - Бруніньйо прощає ⁃ Динамо не може заспокоїти гру, Карпати із мʼячем забагато ⁃ ого, з такою пластичністю Тіаре може і ЦП-шку грати ⁃ Моргун має бути відрахований в Полісся, крапка (3:3), хто там далі? Ігнатенко? Суркіс? піднімайте ⁃ Динамо втретє поспіль в чемпіонаті через Шовковського та його заміни не може засушити кінцівку, замість того, щоб стерильним контролем вбивати час, віддають мʼяч супернику, shame on you… ⁃ після гри найбільше шкода Бражка, який врятував, бо Моргун не зміг просто зловити свічу, коли Тіаре ставив спину для всіх ⁃ 8 пропущених голів за 3 тури (сорян, ще кубок), сука, 8, ви, Динамо чи ви солодкі дірочки із фільмів для дорослих? якщо ви не можете грати в більш-менш інтенсивний футбол 90 хвилин, то якого хуя Шовковський не робить заміни, щоб команда не втрачала темп? чому Динамо розриває на початку тайму, повертає контроль над грою, але в останні 15 хвилин вже не контролює події на полі? втретє, сука, поспіль… ⁃ усі знають, що Карпати вміють в навалу, що вже 5 (!) матч дістають на останніх хвилинах та секундах, і що зробив Шовковський, щоб уникнути цього? нічого… #ДКемоції #КарпатиДинамо #УПЛ