Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 235
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (0:2):- Одразу потрійна заміна в Ротаня. Шт...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 880 Охват/переглядів 2025-08-17 16:54 Повідомлення №9107
😀😀 Стисло після другого тайму (0:2):- Одразу потрійна заміна в Ротаня. Штаб, мабуть, не задоволений виконанням ігрових принципів Гуцуляком та Караманом. А Бескоровайний скоро зможе отримати нікнейм «Скоростріл», бо якось занадто швидко кінчає.- Швидкого ефекту заміни не дають, Полісся страждає, а ЛНЗ відповідає, знімають Танковського із жовтою, Рябов у грі.- Бебех продовжує вилизувати, але на УПЛ ТБ інакше не можна. - Волинець наче Шапаренко в Динамо, чи навіть за Пірло в Поліссі.- Борис-рятівник входить в житомирян, це вже агонія, Ротань кидає на поле все, що в нього є, лишається ще десь Філіппов.- Поки все виглядає так, що ЛНЗ розуміло з ким гратиме. Немає ходів житомирян, які стали би несподіванкою для ЛНЗ. І навпаки, як грати проти ЛНЗ таке Полісся не розуміє.- Лише на 66ʼ хвилині вперше в матчі забули про когось у штрафному, 1-в-1 добре працює проти розіграшів та в центрі, у власній третині принцип порушили. - Волинець передає привіт Нещерету! Усик втикає в телефон, бо на полі грає лише одна команда.- На 71ʼ хвилині відбувається перший відчутний провал ЛНЗ, Полісся виходить на простір, але Дідик робить красу в підкаті!- Заради справедливості скажу, що ось так страждати проти ЛНЗ будуть і більш майстерні гравці та команди. - О, а ось і Філіппов, дивимося на 4-4-2, Ротань йде ва-банк та гуляє на всі гроші, Боря йде на лівий фланг.- Якщо матч завершиться перемогою ЛНЗ, то ЛНЗ повним складом буде в збірній Туру від мене; так, є Дідик, як MVP, але організація гри загалом вища за якістю за індивідуальні перформанси.- Все частіше провалюється ЛНЗ, сили не безмежні, свободи в гравців Полісся із мʼячем стає більше; зʼявилися натяки низького блоку.- Дідик сідає в центр захисту, свіжий опорник Кушніренко на полі, ЛНЗ відводить гру від власних воріт, ледь не подвоюючи перевагу в рахунку.- 70ʼ хвилин на полі була одна команда (ЛНЗ), лише із втратою інтенсивності картинка на полі підрівнялася. - Бебех починає вже називати Борю Кушніренком, теж втомився.- Охохохохох, Оба виїбав в усі отвори ще одне підсилення Динамо на думку деяких людей (Кравченка), схоже немає між ним та Хадроєм суттєвої різниці, солодкі дірочки в захисті (0:2).- Міша, в якому там класі вже команда за шкалою Ротаня? #ЖПемоції