Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Підгурський дарма так багато повто...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 310 Охват/переглядів 2025-08-08 17:00 Повідомлення №9095
🐅💙 Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Підгурський дарма так багато повторював словосполучник «блядь», Холод пройнявся і зрізав у власні (0:2); дякуємо бомбардиру, що сховався від мʼяча та не зіпсував моменту, як два виходи віч-на-віч в першому таймі ⁃ Слюбик з відчаю ледь не вбиває Буяльського, це вже агонія; воу-воу, краще би головою, а не бутсами стійку виносив, львівʼяни та Костя привозять гол Буяльському на блюдечку на порожні ворота (0:3) ⁃ чесно, не розумію, що викликало стільки захвату у експертів та Діми у грі Руха в першому турі? посередня команда, яка не здатна протистояти навіть ДУБЛЮ Динамо… ⁃ Сапуга? краще зняти усіх основних або тих, кого очікує потрапляння на матч з Пафосом, дарма випускають Шапу із Ярмолою, Сапуга може зламати і закінчити для обох сезон, а то й карʼєру ⁃ ого, Брагару норм покотив Ярмоленку, Максиму - плюс, Андрієві - мінус ⁃ господи, тільки би ніхто не травмувався, бо вже все, Шовковський дає відпочити усім, кому можна, Бражко дограє ЦЗ-шником ⁃ бомбардир зробив те, що й має, глибину атакував, таймінг ідеальний, пас Бражка теж в традиціях Динамо U19, Брагару влучив, усі троє піднялися з лавки (0:4) ⁃ перед наступним матчем Підгурський має ще більше разів сказати «блядь», не вистачає 10 разів, треба 100, ні, тисячу ⁃ вже навіть Яцик (!) забиває, а Брагару (!) асистує Яцику, що радіє ніби пʼятий Шахтарю забив (0:5) ⁃ якийсь такий гол престижу й очікував, типовий для минулорічного Динамо, з повітря Фаал принижує Попова та компанію, нормальна розминка перед Пафосом (1:5); не змогли самі вибити в аут, коли лежав свій динамівець? виймайте ⁃ головний урок після цього матчу? не створюйте собі кумирів з лайна та палок#ДКемоції #РухДинамо #УПЛ