Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Динамо 0:1 Пафос 🇨🇾xG графік 🇪🇺Динамо - 0.33 xG; 9 ударів (1 в площину...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 660 Охват/переглядів 2025-08-06 14:00 Повідомлення №9089
💙Динамо 0:1 Пафос 🇨🇾xG графік 🇪🇺Динамо - 0.33 xG; 9 ударів (1 в площину) з середньої дистанції 20.1 метрів (4 з-за меж штрафного)Пафос - 0.79 xG; 8 ударів (2 в площину) з середньої дистанції 16.8 метрів (1 з-за меж штрафного)Схоже, Шовковському сподобалося підсушувати гру в надії на Ваната. Цього разу Ванат криво підставив голову і підвів. Але значна частка відповідальності лежить безпосередньо на ГТ. Якби на місці Пафоса була солідна команда, а не обісцяний колгосп (а Пафос - саме обісцяний колгосп), то киян розвалили б у 3–4 голи. Бо 32 втрати на власній половині - це забагато. Просто Пафос настільки немічний, що за матч виконав лише 2 асистовані удари…Зараз питання не у вивченні суперника - Шовковський сам перемудрив. За лінією м’яча постійно було 6–7–8 динамівців. Ну ок, у більшості ситуацій. Це нагадує ту хуйню, що грає Ребров у збірній: усі сідають за м’яч на власну половину, та на ю-зе-фа вирішують, кому він дістанеться. У підсумку в киян високі 58% володіння, однак:- лише 45% з них (44 з 97) досягли чужої половини поля- лише 8% з них (8 з 97) - штрафного майданчика ПафосаЯ не розумію, як, маючи Михавка, Піхальонка та Шапаренка, можна так довго застрягати на власній половині. Точніше, розумію - але не доганяю, чому Шовковський цього не розуміє. Коли в тебе купа людей, які можуть віддати, - тобі потрібні гравці, які можуть відкритися й отримати. Немає пропозицій - немає просування. Кейс першого матчу Полісся проти Коломойши. Попри велику кількість сильних плеймейкерів (Шапаренко, Піхальонок, Ярмоленко), є лише Ванат на прийом. Все.У Динамо начиталися блогів Трибуни: Попов, Михавко - Бражко, Михайленко - Дубінчак, Шапаренко, Ярмоленко, Тимчик. Щось схоже на літеру «Т» із м’ячем, де фулбеки - крайні верхні точки. А Піхальонок більшість першого тайму взагалі не знаходив собі місця.Проти м’яча гра з двома опорниками спрацювала. Динамо не було настільки вразливим у транзиціях суперника - до моменту, поки не зняли Михайленка (єдина контратака - гольова). Шовковський полагодив паркан, щоб не було прохідного двору, як на старті з Вересом, але про наслідки для атаки не подумав. Проте ще раз - Пафос немічний, тому ця конструкція загалом виглядала надійною 80 хвилин. А на рівні якоїсь Бенфіки - це 0:3 або 0:4, бо там є кому використати ці помилки.Шовковський поламав єдиний свій дійсно працюючий інструмент - ротації зліва (Дубінчак-Кабаєв-Шапаренко). І попри активність - 15 атак лівим флангом проти 15 через центр і правий фланг разом - нічого з гри не досягли. Усі топові моменти - лише з аутів та штрафних.Пора самим переорієнтуватися на колгоспний футбол. Є глибина - пиздяч! А вона є, бо Динамо стоїть на власній половині. Але хто туди може побігти? Ванат? А ще?Шовковський зробив швидку заміну в перерві й випустив до Ваната Волошина. Це оживило матч із Вересом. Тому ГТ довів, що здатен діагностувати проблему. Сподіваюся, нарешті розбереться з цією. Бо один Ванат проти чотирьох, у той час, коли решта колупається в носі - це проблема.Ярмоленко на досвіді демонстрував здатність шукати простір, відкриваючись навіть на протилежному фланзі. Мало питань до Шапи, який покривав велику площу. Іншим футболістам треба давати простіші задачі, бо самостійне розпізнавання простору - не для них. Вкотре отримали спростування міфів українських ЗМІ про «Піхальонок-Рубчинський-Яцик-рандомне прізвище бомжа - заміна Буяльському». Інша людина, інша футболка, відмінна функція. P.S. Індуси - наркомани та підсосники кремля, якщо нарахували удару Ваната без спротиву (0.13) вдвічі менший коф, ніж удару Танковича зі спротивом (0.24).#ДКмікроскоп #ДинамоПафос #ЛігаЧемпіонів