Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:3): ⁃ ну, якщо Попова 1-в-1 трахають, то...
3 530 Охват/переглядів
2025-07-10 15:52
Повідомлення №9049
Стисло після другого тайму (1:3): ⁃ ну, якщо Попова 1-в-1 трахають, то до Заї в захисті претензій нуль (кейс Караваєва), Бражко міг би і жвавіше ворушити сідницями (1:2) ⁃ це вже не футбол, це розйоб і жопотрах, Динамо не тримає ні темпу в ногах, ні ідеї в головах, як наслідок; жалюгідне видовище, як минулорічні футболки в середні літа 2025-го… ⁃ щойно трапляється перший солідний суперник - фізична форма одразу вказує на місце команди в харчовому ланцюгу, це не колгоспники з УПЛ, а професійні контрактники з Африки і розвинених в усіх сенсах країн ⁃ якби не Моргун, то за 60 хвилин вже могло 5 (!) пропустити щонайменше, двічі врятував ⁃ хоча факт заміни складу на 60 хвилині говорить про розуміння ТШ того, що гравці вже не на 0 рівні готовності, але по факту грати 60 хвилин не готовий ніхто ⁃ якщо Дячук вже в оренді, то Захарченко номінально (принаймні на деякий час) стає четвертим ЦЗ в ієрархії ⁃ випадає поки із ротації Саленко, отримує шанс Яцик, будуть дивитися і на нього; Рубчинського поки немає в планах чи серед здорових? якщо Супряга реально бігає вінгером, то щось не те і з Брагару теж ⁃ десь на хвилині 70 гра підрівнюється, це вже не зґвалтування в неприродній спосіб групою осіб за попередньою змовою, яким гра була від 30 до 60-ї ⁃ гол престижу від Динамо, можливо, був би справедливим, але більшість атак не дійшла не лише до стадії завершення, а навіть до передостаннього етапу, сьогодні кияни відверто слабші фізично, на дистанції матчу стартовий склад не мав би шансів, гру оживила лише повна зміна складу; йду дивитися Олександрію проти ДАЦ, рекомендую до перегляду любителям екзотики #ДКемоції #ДинамоМідтьюланн #передсезонка2025