Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Динамо невесні Глибокі передачі, як ознака статусуЗдавалося б наче і н...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
4 000 Охват/переглядів 2025-04-16 18:51 Повідомлення №8974
Динамо невесні Глибокі передачі, як ознака статусуЗдавалося б наче і не складно віддати точну передачу в радіусі 20 метрів від чужих воріт. Однак середня команда УПЛ спроможна за 90 хвилин виконати лише 6.35 таких. Динамо лідер чемпіонату за цим показником - 11.75/90. Але про рейтинг УПЛ, мабуть, іншим разом, що про командний, що про індивідуальний (в топ-10 одразу пʼятеро чи шестеро киян).Мова про інше. Багато журналістів і не дуже вже зараз починають списувати Динамо в контексті наступної кампанії 2025/2026. Типу Шахтар вкинув купу бабла, Полісся влітку вкине купу бабла, а Динамо нічого не вкидає. Досі не розумію нахуя Динамо викидати купу грошей, щоб бути конкурентними в УПЛ, якщо в Динамо є Буяльський (та ще буде пару сезонів). Плюс сподіваюся Ярмоленко ще пограє.🛒 Якщо їх обох босими викочувати на поле на візочку з Сільпо чи Ашана, то вони все одно лишатимуться топ-5 гравцями Ліги. Ми зараз не говоримо про Єврокубки з інтенсивністю та харканням в захисті. Ми про УПЛ, де навіть стоячи на одній нозі Андрій та Віталій - це вагомі фактори. І голодні/ситі аграрії все одно не зможуть порівнятися, маючи шалену перевагу у мʼязах. Не зможуть з однієї простої причини - їм бракуватиме мізків. Віталій Буяльський лідер Динамо (і не тільки) навесні за кількістю глибоких передач - 19. Тож поки в Динамо є Буяльський та є футболісти доставити йому мʼяч - Динамо буде конкурентним в УПЛ та матиме моменти.Ожив в березні Шапаренко. В 2025 році він в УПЛ вже виконав 14 глибоких передач. І схоже не зупинятиметься. Його можлива втрата влітку вдарить по команді. Але Динамо вже готується жити без Миколи: ⁃ Кабаєв періодично ставав головним рушієм транзиції, дублюючи функцію ⁃ Рубчинський поступово вчиться найпростішому, підіймати мʼяч із низької позиції ⁃ Піхальонок, мабуть, ще більш елітний плеймейкер, ніж Шапа, і судячи з голу у Львові, ми сильно недооцінюємо його мобільність Третю сходинку командного топу ділять Ванат із Ярмоленком (по 13 глибоких передач). Владислав дійсно може стати відчутною втратою у вогневій силі перед початком нового сезону. Але це буде єдина втрата для того, що Динамо має зараз. Пономаренко поки дає усім зрозуміти, що він відбитий егоїст та партнерів часто ігнорує. Сам Владислав це переріс, то переросте і Мотя під наставництвом Буяльського з Ярмоленком. Бо якщо ні - вічні трансфери з колгоспу в колгосп, як у попередніх легенд U19 (того ж Попова чи Ісаєнка з найсвіжіших прикладів). #ДКмікроскоп #УПЛ