Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Нещерет повертає ЛНЗ в матч: на ви...
5 900 Охват/переглядів
2025-03-06 15:31
Повідомлення №8962
Стисло після другого тайму (1:2): ⁃ Нещерет повертає ЛНЗ в матч: на виході не зіграв, але чогось з воріт вийшов (1:1); одна радість, що забив мій Яшарі з команди в Мантра ⁃ захист в ситуації з голом теж геніальний, за перший мʼяч пішли боротися усі, тож останнім лишився…Вівчаренко ⁃ це дупа, бо ЛНЗ ледь не відтворив гол у ворота Руху, дяка Кабаєву шо виригав усе і Динамо відскочило, бо це мало бути 2:1 під вигуки «сасать»… ⁃ Динамо втратило контроль над мʼячем, Динамо втратило контроль над грою, Динамо втратило впевненість ⁃ від такого футболу киян хочеться навалить два стакани горілки без закуски, бо готовність до втрат в гравців Динамо на рівні готовності голови Верховної Ради сісти на дієту… ⁃ якщо ідея Шовковського із потрійною заміною не зайде, то певно я піду в активну опозицію до тренера Динамо, бо зняти Буяльского та Ярмоленка в ситуації, де потрібні ментальні лідери та треба вигризати перемогу - це сміливо, десь на межі безумства, враховуючи, що напівживий Шапаренко поки лишається ⁃ Піхальонок та Бражко можуть влупити з центру поля, мабуть, на це буде ставка, а Герреро може втекти, тож Динамо відмовиться від гри першим номером на користь того, що грали проти Ворскли? цікаво ⁃ ідіотське рішення до пари ЦЗ відряджати не лише Бражка, а й Шапаренка: невже ніхто не розуміє, що таке перенасичення гравців Динамо в низькій позиції призводить до того, що немає кому віддати попереду в насиченому суперниками просторі на межі другої та фінальної третини? ⁃ ммм, Шовковський посилює гру на 83ʼ хвилині Рубчиком, схоже на заміну Ярмоленка Брагару у матчі із Ворсклою, біда ⁃ якщо з таким гейм-менеджментом Динамо стане чемпіоном, то мені та вболівальникам киян насрати, але це просто якась наруга над футболом; другий матч поспіль Динамо робить критичну кількість обопільних помилок: що гравці, що штаб ⁃ фуууууух, Динамо якимось дивом відскакує, Путря зрізає мʼяч, що навіть не летів у площину воріт, ставка Шовковського на лонгшоти за рахунку 1:1 приносить успіх (1:2) ⁃ відскок; Динамо могло, як перемогти, так і програти цілком, або зіграти в нічию, і це проблема, бо Динамо поки не демонструє здатність контролювати перебіг матчу 90 хвилин; кияни цілком могли закінчити з 0 очок замість 4 в двох останніх турах, але двічі відскочили; фарт не може бути безкінечним, варто задуматися над грою у футбол #ДКемоції #ЛНЗДинамо #УПЛ