Статистика telegram каналу - @smila2022

Сергій АНАНКО

Subscribers: 8
Photos: 4830  Videos: 431  Links: 608 
You can view and join @smila2022 right away.
2021-08-13

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-02-26
2023-10-29

Історія змін назви

Сергій АНАНКО
2024-02-26
Telegram: Contact @smila2022
2024-02-25
Сергій АНАНКО
2024-02-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
УВАГА❗️ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО📦Шановні внутрішньо переміщені особи міста Сміла; 8 листопада 2023 року об 11:00 год. Благодійною організацією «Право на захист» буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги для сімей ВПО міста (від 3 осіб в родині). ▪️Це не продуктові набори, а речі побутового ужитку. ✅️Для отримання допомоги, на кожного члена сім’ї, при собі необхідно мати оригінали таких документів: ✔️ паспорт; ✔️ ідентифікаційний номер; ✔️ свідодоцтво про народження дитини; ✔️ довідка ВПО . Видача допомоги буде проводитися в приміщенні Смілянського виконкому (з бокового входу, з правої сторони будівлі)❗️Допомога розрахована на 100 сімей (від 3-х осіб в родині).
📢У зв'язку із високим температурним режимом дуже збільшилось споживання води мешканцями міста. Незважаючи на те, що КП "ВодГео" видобуток води збільшено на 40%, порівняно з минулим роком, всеодно вода не встигає наповнювати резервуари.

❗️Тому вводимо по місту тимчасовий графік подачі води, який буде переглядатись щоденно.

Сьогодні,15 липня, відсутнє водопостачання буде в такі години:
12:00 - 17:00 год.;
23:00 - 05:00 год.

Перепрошую за тимчасові незручності. Сподіваюсь, водяникам вдасться впоратись із ситуацією.
Графік відсутності води буду оголошувати вранці кожного дня.
Фото до посту
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (14.07/14:44)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (19.11/1:47)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (18.11/1:04)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (17.11/5:25)
Плюс два авто, квадрокоптери та необхідне обладнання для новосформованого спецпідрозділу протиповітряної оборони, який захищатиме нашу область.

Друзі, ці бійці закриватимуть над нашими головами небо від ворожих ракет та ударних дронів.

Дякую кожному, хто долучився до такої необхідної справи!🤝

🤝Автомобіль марки Nissan, об’єднавши зусилля, закупили Василь та Максим Стороженки, Олександр Плюта, Вадим Пʼятак, директор фабрики «Меркурій» Євген Таран; Володимир Супрун, директор ТОВ «Смілянський ринок»; Петро Даценко, директор ПрАТ «АТП 17128»; Віталій Бойко, директор ТОВ «Смілянський лісопромисловий комплекс»; Олександр Самсоненко, керівник ТОВ «Континент-Груп».

🤝Автомобіль пікап марки Nissan зняв з обліку свого підприємства та передав на потреби військових  директор ТОВ «Агрохімпродукт» Віталій Лисенко. Попередньо авто пройшло необхідне ТО та закуплено запасний комплект резини.
🤝Волонтер Станіслав Степанов придбав генератор і пристрій супутникового зв'язку Starlink.
🤝В рамках програми Смілянської міської територіальної громади « Підтримки ЗСУ на 2023-2025 рр.» закуплені квадрокоптери охоронцям нашого неба. Ці дрони вже 16-ий та 17-ий за рахунком, що придбані з бюджету нашої громади.
🤝Використали ми цього разу і кошти благодійного фонду, створеного при Смілянському виконавчому комітеті, закупивши для  підрозділу телевізор Satelit, планшет lenovo, два принтери Epson i HP та генератор.

На виконання доручення Черкаської районної військової адміністрації, спільно із Валерією Бандурко, передали необхідне нашим захисникам.🇺🇦

Розуміємо важливість повітряної оборони і знаємо як нелегко впоратися з ворогом. Допомога військовим – пріоритет нашої громади, як і кожної свідомої людини.

Дякуємо за захист, наші незламні оборонці!
Працюємо разом до нашої перемоги!
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (15.11/00:22)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (14.11/1:51)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (12.11/00:30)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (10.11/23.21)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (10.11/4:01)
🤝Щиро дякуємо народному депутату Олександру Завітневичу за підготовку історичного для Сміли рішення та всім депутатам Верховної Ради України, які сьогодні проголосували "ЗА".

🇺🇦Ухвалено в цілому проект Постанови про встановлення меж міста Сміла Черкаського району Черкаської області (реєстр. № 7715).

💯Цієї події сміляни чекали майже 30-ть років.

Тепер цим рішенням Верховна Рада України  юридично закріпила географічні межі міста.

✅️Загальна площа території Сміли становить 3973 гектари земель.
Місто отримає сприятливі умови для розвитку, забезпечуючи ефективне використання потенціалу територій з врахуванням природних ландшафтів, історико-культурної цінності.

 Разом до Перемоги!🇺🇦
УВАГА❗️ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО📦

Шановні внутрішньо переміщені особи міста Сміла!
   8 листопада 2023 року об 11:00 год. Благодійною організацією «Право на захист» буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги для сімей ВПО міста (від 3 осіб в родині).
  ▪️Це не продуктові набори, а речі побутового ужитку.
   ✅️Для отримання допомоги, на кожного члена сім’ї, при собі необхідно мати  оригінали таких документів:
✔️ паспорт;
✔️     ідентифікаційний номер;
✔️ свідодоцтво про народження дитини;
✔️  довідка ВПО .
    Видача допомоги буде проводитися в приміщенні Смілянського виконкому (з бокового входу, з правої сторони будівлі)

❗️Допомога розрахована на 100 сімей (від 3-х осіб в родині).
🇺🇦🇺🇦Було передано чергову автівку на потреби Збройних Сил України, яку придбали завдяки коштам працівників Смілянського виконавчого комітету.

Ця благородна справа не була б можливою  без допомоги волонтера від Смілянської самооборони "СІЧ" Михайла Мельничука, адже він підтримував звʼязок із військовою частиною.

Ключі від транспортного засобу були передані смілянину та військовослужбовцю ЗСУ Олегу Вороні.

Дана автівка вирушила на Запорізький напрямок, де вона стане важливим засобом підтримки українських захисників.

Сподіваюся, що це зможе підтримати наших військових в складний час боротьби за незалежність та безпеку України.
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (5.11/16:12)
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ 
🟢ВІДБІЙ (4.11/15:09)
☑️ За допомогою Програми "Підтримки Збройних Сил України на 2023-2025 роки", яку започаткували у нашому місті цього року, вдалося придбати та передати на передову ще два сучасних дрони.

Дві високотехнологічні моделі квадрокоптерів - DJI Mavic 3T та DJI Mavic 3 - були надані для підтримки військових, які служать в 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.

Квадрокоптери обладнані високоякісними камерами та системами стабілізації, що робить їх ідеальними для розвідки, моніторингу та надання підтримки на передовій.

🇺🇦Я щиро дякую нашим військовим за їхню неоціненну службу та відданість.
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (3.11/2:33)
🔷️В Україні першочерговим завданням є підтримка і допомога військовим підрозділам, які стоять на захисті нашої країни. Важливою частиною цього процесу є надання спеціального обладнання та транспорту для забезпечення їхніх потреб.

   Тож працівники виконавчого комітету Смілянської міськради за власні кошти у співпраці із головою громадської спілки "Спілка ветеранів та інвалідів АТО" Сергієм Водяним закуповують автівки за кордоном.
    Так черговий позашляховик передали днями військовим 56-ї бригади, які захищають Бахмутський напрямок.

   Спільними зусиллями працівників різних підрозділів виконкому вдалося придбати вже 42 автомобілі для покращення умов служби та виконання бойових завдань військових.
  💛💙Сподіваюся, ця ініціатива допомагає підтримувати не лише фізичний, але і моральний дух наших військових, підкреслюючи значення їхньої служби та внесок у оборону нашої країни.