Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Срібні Мемуари
Додано 14 лип 2024

Срібні Мемуари

@smemoirs
Кількість підписників: 590
Фото: 483
Відео: 46
Посилання: 339
Опис:
Про століття боротьби українців та інших поневолених націй за власну державу, а також її нинішні перспективи. Feedback та інша взаємодія - @GoGR0_0 @Userxme
Джерело

Срібні Мемуари | Про "свято" "Хелловіну" або Образ VS Дійсність..."Хелловін" - багатьом...

Логотип телеграм спільноти - Срібні Мемуари Срібні Мемуари @smemoirs
1 030 Охват/переглядів 2024-11-03 19:58 Повідомлення №811
Про "свято" "Хелловіну" або Образ VS Дійсність..."Хелловін" - багатьом відоме "свято", яке прийшло до нас зі західної культурно-релігійної традиції передусім американської. Але допис буде не про історію чи небезпеку свята, а про образ і дійсність, реальність у його контексті.Чи хоче хтось із нас відчути в дійсності себе мертвяком, трупом, зомбі, привидом, закатованим, випотрошеним або розпиляним тощо? Думаю, що охочих буде обмаль, украй мало. Але тоді постає питання чому ми беремо на себе ці образи, сприймаємо їх у "свято" "Хелловіну", якщо за жодних обставин не хотіли б пережити те, що вони несуть у собі в реальності? Мода, звичка, ЗМІ, крута картинка, психологія масової культури ...... ??? Відповідь на це запитання можете дати тільки ви.Але проведіть при цьому експеримент.Уколіть голкою палець або вийдіть на мороз роздягеним. Цікаво)?Думаю, що вже ні.Але уявіть при цьому, що біль від уколу або морозний холод буде помножений на нескінченність і триватиме вічно. Думаю, що приємного та оптимістичного мало. То чому ми не бажаючи за жодних умов терпіти, відчувати вічного болю, холоду та пітьми сприймаємо на себе їхні образи у це так зване "свято" "Хелловіну"....Відповідь за вами!