Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee)
Додано 14 лип 2024

Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee)

@smartviz
Кількість підписників: 1 075
Фото: 871
Відео: 37
Посилання: 481
Опис:
Єдиний канал в Україні з найкращим асортиментом і цінами по розумному будинку! ✅ Наш сайт: tuya.in.ua ✅ Сайт в телеграм: t.me/smartvizbot/site ✅ Адмін: @vizcomua_admin ✓ Чат: https://t.me/smartviz_chat ✓ Інформація: https://t.me/smartviz_chat/1
Джерело

Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) | Дивні дива" в Розумному доміДивились "Дивні дива"? Там де світ ніби но...

Логотип телеграм спільноти - Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) @smartviz
872 Охват/переглядів 2026-03-19 10:01 Повідомлення №994
👀 "Дивні дива" в Розумному доміДивились "Дивні дива"? Там де світ ніби нормальний, але щось постійно відбувається не так. Так от, у розумному домі іноді така ж історія 💯 Натрапив на ось такий кейс:У людини почали самі по собі включатися розумні лампи. Просто так, без сценаріїв і автоматизацій. Просто бах, і світло є.Як в серіалі: наче нічого не робили, а знову в халепі. Він перелопатив все шо тільки можна (доречі будинок побудував на Home Assistant, тобто "лопатити" було багато) і НІЧОГО І знаєте, що виявилось? Чайник 🫖 Звичайний електрочайник давав мікро-стрибок напруги, і лампи це сприймали як включення після відновлення живлення, прикиньтеТобто ти просто воду кип’ятиш для чайочка, а у тебе в іншій кімнаті врубається світло 🤯 І найгірше, що ти навіть і не подумаєш у цей бік. бо одразу здається, що це програмна проблема. А це електрика.👉 Тож, до чого це я: розумний дім, це не тільки пристрої, а це ще й те, що відбувається в проводці. Бо іноді дивні дива, це не баги, а цілком реальні проблеми з живленням і їх треба виправляти.Було у вас щось подібне? Чи поки що без містики? 😉#блог