Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee)
Додано 14 лип 2024

Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee)

@smartviz
Кількість підписників: 1 075
Фото: 871
Відео: 37
Посилання: 481
Опис:
Єдиний канал в Україні з найкращим асортиментом і цінами по розумному будинку! ✅ Наш сайт: tuya.in.ua ✅ Сайт в телеграм: t.me/smartvizbot/site ✅ Адмін: @vizcomua_admin ✓ Чат: https://t.me/smartviz_chat ✓ Інформація: https://t.me/smartviz_chat/1
Джерело

Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) | ️ Пост для новачків більше, але може комусь буде як нагадування. Наче ...

Логотип телеграм спільноти - Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) Розумний дім з SmartViz ( Tuya , Smart Life , Wifi , Zigbee) @smartviz
1 010 Охват/переглядів 2026-02-04 08:12 Повідомлення №967
✍️ Пост для новачків більше, але може комусь буде як нагадування. Наче очевидні речі, але одні з найчастіших питань по пристроям такі:✓ А чи можна з’єднати ось цей датчик з оцією кнопкою?✓ А він буде працювати з тим реле?✓ А цей вимикач увімкне саме ту лампу?І коротко 👉 розумний дім не працює за принципом пристрій → пристрій, як звичайна електрика. Є винятки:✓ RF або Bluetooth-пульти✓ звичайні механічні кнопки, підключені дротом до реле✓ прямий Zigbee binding (і то не завжди)Але це скоріше окремі технічні випадки, а не основна логіка розумного дому.Як воно працює насправді? У класичній схемі (і це приблизно 95% усіх випадків) пристрої не дружать між собою напряму. Вони працюють через автоматизації (сценарії).☝️Логіка роботи проста:1️⃣ Відбулася подія (натиснули кнопку, з’явився або зник рух, температура дійшла до заданого значення, настала конкретна година, стало темно або занадто світло)2️⃣ Система це зафіксувала3️⃣ Система виконала дію (увімкнула світло, замкнула реле, відкрила штори, відправила ІЧ-команду на кондиціонер, надіслала повідомлення в телефон)Дуже важливий момент, який часто плутають🔹 Датчик руху не вмикає світло🔹 Датчик відкриття не керує релеВони взагалі не знають, що там щось вмикається або вимикаєтьсяЇхня єдина задача 👉 повідомити систему про те, що подія відбуласяА реле, лампі чи вимикачу абсолютно байдуже: був це рух, кнопка, час, температураВони просто отримують команду: увімкнутись / вимкнутись / змінити стан👌Тому основне, правильне питання звучить так: Чи підтримуються ці пристрої однією системою керування? (Tuya, Aqara, eWelink тощо)Якщо так 👉 вони однозначно можуть працювати в одному сценарії. (Виняток альтернативна система типу Home Assistant - тут пристрої працюють незалежно від екосистеми по замовчуванню)А як саме вони працюватимуть (з затримкою, тільки вночі, лише коли хтось вдома, або навпаки коли нікого немає) це вже залежить:✓ від можливостей конкретних пристроїв✓ від логіки автоматизації✓ і від фантазії користувача 🙂Просто подія → умова → дія#блог