Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Кривий Ріг
Додано 14 лип 2024

Слуга Народу — Кривий Ріг

@sluganarodukr
Кількість підписників: 497
Фото: 18,500
Відео: 3,350
Посилання: 6,920
Опис:
Офіційний канал Криворізької Міської організації Політичної Партії "Слуга Народу". 🟢 Facebook - https://www.facebook.com/sluganarodukr/ 🟢 YouTube - https://www.youtube.com/СлугаНародуКривийРіг 🟢 Instagram - https://instagram.com/sluganarodukr
Джерело

Слуга Народу — Кривий Ріг | Сьогодні російська армія завдала ракетного удару по нашій Одещині, мин...

Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Кривий Ріг Слуга Народу — Кривий Ріг @sluganarodukr
61 Охват/переглядів 2025-12-12 17:37 Повідомлення №24082
Сьогодні російська армія завдала ракетного удару по нашій Одещині, минулої ночі була й російська атака на енергетику Одеси. Свого часу ми говорили про ситуацію в цьому місті, про людей Одеси з Президентом Трампом. Сьогоднішній російський удар, як і багато інших подібних ударів, не мав і не міг мати жодного воєнного сенсу. Було пошкоджене цивільне судно в порту Чорноморськ. Це ще раз доводить, що росіяни не тільки не сприймають достатньо серйозно шанс на дипломатію, який є зараз, але й продовжують війну саме на знищення нормального життя в Україні. Важливо, щоб у таких умовах у світу залишались правильні орієнтири: хто затягує цю війну і хто намагається її закінчити миром, хто використовує балістику проти цивільного життя і хто завдає ударів саме по таких цілях, які впливають на російську машину війни. Я дякую всім у світі, хто старається поширювати реальну інформацію і хто не дозволяє російській пропаганді впливати на політичні рішення.Зараз в Одесі та Чорноморську робиться все для захисту життя. Так само, як у Харкові, Сумах, Херсоні, Запоріжжі та містах нашої Донеччини. І треба, щоб у Москві перестало домінувати бажання воювати, а це залежить виключно від того, як світ реагує на російські дії. Дякую всім, хто з Україною! Дякую кожному, хто продовжує тиснути на Росію заради досягнення справжнього миру.