Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слобожанська територіальна громада
Додано 06 січ 2025

Слобожанська територіальна громада

@slobozhanskagromada
Кількість підписників: 3 616
Фото: 13,500
Відео: 294
Посилання: 3,830
Опис:
Офіційна сторінка Слобожанської селищної ради Наш сайт 🔗: http://slobozhanska-gromada.gov.ua Наша Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/slobozhanskagromada

👥 Кількість підписників

3 616
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +68

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 129
Середній/День:: 1,150
Середній/Тиждень:: 1,087
ERR: 31.22%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

Слобожанська ДЮСШ виборола чемпіонство області з футзалу⚽️Юнаки 2012 року народження Слобожанської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли І місце у Чемпіонаті Дніпропетровської області з футзалу (зимовий сезон 2025/2026 років).Протягом усього сезону команда демонструвала 📊високий рівень підготовки, витримку та справжній командний дух. Напружені матчі, боротьба до фінального свистка та впевнена гра стали запорукою заслуженої перемоги.За підсумками змагань відзначено кращих гравців команди: 👍Тимур Раденко — кращий півзахисник 👍Владислав Олійник — кращий гравець турніруВагомий внесок у цей результат зробив тренерський склад, який супроводжував команду протягом усього сезону, а також батьки вихованців, що забезпечували постійну підтримку та мотивацію.Ця перемога — результат системної роботи, наполегливості та єдності. Вона є яскравим свідченням розвитку дитячо-юнацького спорту у Слобожанській громаді та формування майбутнього українського спорту.Щиро 🎉вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових перемог!🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Жіноча збірна Слобожанської громади у фіналі Чемпіонату з волейболу🏐21 березня у селі 📍Нова Надія відбулися півфінальні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом «Рухайся до Перемоги України!» у рамках «Ігор мужніх» серед жіночих збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини, присвячених 35-й річниці Незалежності України.Жіноча збірна 👥команда Слобожанської громади продемонструвала високий рівень підготовки, витримку, майстерність та злагоджену командну взаємодію. За результатами напружених ігор команда виборола почесне І місце та забезпечила собі вихід до фіналу змагань.Підсумки півфіналу:🟡І місце — Слобожанська ТГ, Богданівська ТГ;🟡ІІ місце — Магдалинівська ТГ, Новопільська ТГ;🟡ІІІ місце — Лихівська ТГ, Божедарівська ТГ.Усі команди продемонстрували високий рівень спортивної підготовки, силу характеру та прагнення до перемоги. Змагання пройшли у напруженій та водночас дружній атмосфері.Фінал Чемпіонату відбудеться 28 березня, де команда Слобожанської громади гідно представлятиме свою територіальну громаду.🎉Вітаємо наших спортсменок із вагомим досягненням та бажаємо впевненості, наснаги і перемоги у фіналі!🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Слобожанська громада та Німеччина зміцнюють стратегічне 🤝партнерство: візит делегації Посольства ФРНВчора, 🗓21 березня, до Слобожанської громади завітала поважна дипломатична делегація Федеративної Республіки Німеччина на чолі з Тимчасовим повіреним у справах Посольства Німеччини в Україні доктором Максиміліаном Рашем. Також серед гостей були керівниця відділу зовнішньої політики Целіна Хюбнер, заступник військового аташе Роберт Прьозе та радниця з питань політики Ольга Сердечна. Зустріч відбулася за координації керівниці Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області 👤Олени Тертишної.Слобожанську селищну раду 👥представляли селищний голова Іван Камінський, секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, начальник відділу економічного розвитку та публічних інвестицій Альона Чиргин, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник та начальник відділу охорони здоров’я Руслана Волович.Гостям 💬презентували громаду, зокрема розповіли про історичні зв’язки з Німеччиною, адже село Олександрівка було засноване у 1790 році як німецька колонія Біллерфельд. Делегація ознайомилася з об’єктами, реалізованими за підтримки Уряду Німеччини: модернізоване дитяче відділення лікарні та амбулаторія, встановлені сонячні електростанції для автономності лікарні, реконструкція будівлі в Олександрівці під 20 🏠квартир для ВПО, отримані сучасні пожежні автомобілі.Окремо відзначено участь фахівців громади у міжнародних 🎓освітніх програмах, зокрема TIPS4UA та навчаннях від GIZ, що сприяло впровадженню європейських підходів до управління проєктами та залучення інвестицій.Обговорено подальшу співпрацю, ключовий 📊пріоритет – термомодернізація житлового фонду.«Сьогодні утеплення будинків – це питання безпеки цивільного населення. Ми будемо раді співпрацювати з німецькими партнерами у цьому напрямку.», — зазначив Іван Камінський. Громада також готова до налагодження побратимських 🤝зв’язків із муніципалітетами Німеччини.Дякуємо делегації Посольства ФРН за візит і підтримку, а також Олені Тертишній (U-LEAD / GIZ) за організацію зустрічі.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Робоча нарада щодо реконструкції 🏠житла для ВПО в ОлександрівціСтворення належних умов для проживання внутрішньо переміщених осіб залишається одним із ключових пріоритетів Слобожанської громади. 🗓19 березня відбулася виїзна робоча нарада на важливий соціальний об’єкт у селі Олександрівка, де триває масштабна реконструкція будівлі під багатоквартирний житловий будинок.У робочому візиті взяли участь 👥селищний голова Іван Камінський, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, секретар Слобожанської селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, староста Олександрівського старостинського округу Вікторія Акімова, представники профільних відділів та закладів селищної ради, представники Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).Реконструкція об’єкта здійснюється в межах проєкту «Створення житлових умов для ВПО у с. Олександрівка / KfW» (УФСІ IX). Завдяки фінансовій 🤝підтримці Уряду Німеччини через банк розвитку KfW, будівля перетворюється на сучасне житло для родин, які через війну втратили власні домівки.Наразі будівельники утеплюють фасад 🏬будівлі для підвищення її енергоефективності. У майбутніх житлових кімнатах майстри проводять оздоблення стін та підготовку поверхонь. У санвузлах та кухнях розпочато укладання керамічної плитки.Учасники наради 💬обговорили технічні аспекти реалізації проєкту та подальші етапи благоустрою території. Було відзначено високий рівень координації та взаємної підтримки між Українським фондом соціальних інвестицій та Слобожанською селищною радою, що дозволяє оперативно вирішувати поточні питання та дотримуватися встановлених графіків будівництва.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
У Слобожанському відбулося засідання робочої групи з питань повноти надходжень місцевих податків і зборів 📄🗓Днями відбулося чергове засідання робочої групи щодо спільного відпрацювання питань повноти надходжень місцевих податків і зборів до бюджету Слобожанської селищної територіальної громади. У заході взяли участь секретар селищної ради Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступник селищного голови Олена Вергейчик.📌Під час засідання було проаналізовано результати роботи щодо наповнення дохідної частини бюджету Слобожанської ТГ за 2025 рік. Відзначили позитивну динаміку податкових надходжень порівняно з 2024 роком, проте наголосили на необхідності вирішення проблемних питань, що потребують уваги як з боку податкового органу, так і місцевого самоврядування.Основним проблемним питанням наразі є зростання податкового боргу та збільшення кількості боржників. При цьому, значний відсоток👥 громадян, які мають податковий борг, саме пільговиків, що є болючим питанням не лише у нашій громаді, тому потребує його вирішення на центральному рівні. Члени робочої групи за результатом обговорення💬 запропонували розпочати процес підготовки змін до рішень селищної ради про встановлення місцевих податків і зборів на території громади та визначили першочергові кроки щодо організації такої роботи.Також було розглянуто питання про створення комісії з обстеження нерухомого майна, що знаходиться на території Слобожанської громади, за які наразі не сплачуються майнові податки.Окрему увагу приділили пропозиціям до законодавства щодо здійснення органами місцевого самоврядування окремих функцій у сфері адміністрування місцевих податків та зборів, що розглядалися🔎 у місті Києві наприкінці лютого на засіданні круглого столу «Громади та адміністрування податків: від ініціативи до спільних рішень» за участі народних депутатів, представників міністерств та органів місцевого самоврядування.Системна робота у напрямку підвищення🛡 ефективності наповнення місцевого бюджету триває.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Відбулося засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради 🇺🇦🗓18 березня 2026 року під головуванням селищного голови Івана Камінського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради. У роботі взяли участь секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступники селищного голови та керівники структурних підрозділів.Порядок денний📄 охопив широкий спектр питань, спрямованих на забезпечення стабільної життєдіяльності громади та посилення соціальної підтримки жителів.📌Ключові блоки питань, що були розглянуті:▪️Комунальна сфера:Члени виконкому обговорили та ухвалили рішення щодо встановлення й коригування тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами.▪️Житлова політика та майно:Розглянуто низку питань щодо квартирного обліку, зокрема взяття на облік, зняття з нього та внесення змін до відповідних справ. Окремо було приділено увагу визнанню права власності на житло та наданню дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території громади.▪️Соціальний захист та підтримка ВПО:Важливим етапом засідання стало погодження нової редакції Програми соціального захисту населення на 2025–2028 роки. Окрім цього, було затверджено оновлений склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та схвалено рішення про надання допомоги переселенцям у розв’язанні житлових питань. Також виділено бюджетні кошти на відшкодування витрат за зубопротезування для окремих категорій жителів громади.▪️Захист прав дітей:Традиційно пріоритетним залишається блок питань соціально-правового захисту дітей. Зокрема, було надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, розглянуто питання призначення опіки, а також забезпечення майнових і житлових прав неповнолітніх.▪️ Адміністрування та доступ до інформації:З метою підвищення прозорості роботи ради затверджено оновлені порядки розгляду звернень громадян та механізми надання публічної інформації структурними підрозділами виконавчого комітету.З доповідями щодо питань порядку денного 👥виступили: секретар селищної ради Людмила Лагода, начальник фінансового відділу Марія Демченко, начальник відділу з питань ЖКГ Вікторія Крючкова, начальник відділу комунальної власності та приватизації Алла Барська, начальник відділу містобудування та архітектури Наталія Плющій. Також доповідали начальник управління соціального захисту населення Оксана Яремчук, начальник Служби у справах дітей Ольга Діденко, начальник гуманітарного відділу Микола Шеремет, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник та начальник відділу документообігу Наталія Деменко.Ухвалені рішення спрямовані на сталий розвиток📈 інфраструктури, підтримку найбільш вразливих категорій населення та ефективне управління майном громади в умовах воєнного стану.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Сьогодні ми вшановуємо тих, хто за покликом 💛серця став на захист нашої свободи.Це свято відваги, самопожертви та незламної волі. У 2014-му та у 2022-му роках тисячі українців – вчителів, лікарів, підприємців, студентів – відклали свої цивільні справи та взяли до рук зброю. Саме добровольчий рух🇺🇦 став тим фундаментом, який дозволив Україні вистояти у найважчі часи та дати гідну відсіч ворогу.Серед тих, хто першими стали до лав захисників, – чимало жителів Слобожанської громади. Ми пишаємося кожним земляком, який змінив звичне життя на військову форму, аби захистити свої родини та рідний дім.Ми низько вклоняємося вам за:▪️Свідомий вибір захищати громаду та всю Україну, не чекаючи наказів.▪️Незламність, яка стала прикладом для всієї країни.▪️Вірність військовій присязі та українському народові.Сьогодні добровольці – це не лише бійці на передовій, а й кожен, хто підтримує військо, волонтерить та працює на нашу спільну перемогу тут, у тилу.Ми пам’ятаємо кожного Героя зі Слобожанської громади, хто віддав життя за Україну. Їхній подвиг назавжди вписаний в історію нашої 🔱державності та нашого краю.Слава українським добровольцям! Слава Україні!🗺🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
У Слобожанському відкрито оновлений ⚽️спортивний майданчик для ігрових видів спортуСпорт – це енергія, здоров’я та згуртованість громади. Саме тому розвиток спортивної інфраструктури залишається одним із важливих напрямів 📈роботи Слобожанської селищної ради.У селищі Слобожанське за 📍адресою: вул. Слобожанська, 17 повністю оновлено спортивний майданчик для ігрових видів спорту. Простір відновлено комплексно, щоб створити сучасні, безпечні та комфортні умови для занять фізичною культурою та активного відпочинку жителів громади. У межах реалізації проєкту виконано комплекс робіт:🟡оновлено покриття площею понад 700 м² штучної трави та нанесено розмітку для мініфутболу і баскетболу;🟡встановлено нову металеву огорожу, що забезпечує безпечне користування майданчиком;🟡змонтовано 6 потужних LED-світильників, які дозволяють проводити тренування та ігри у вечірній час;🟡встановлено нове спортивне обладнання, зокрема 3 вуличні столи для настільного тенісу;🟡укріплено баскетбольні кільця та футбольні ворота;🟡облаштовано зону відпочинку з лавками для відвідувачів.12 березня команда КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» офіційно відкрила оновлений спортивний простір, який відтепер стане місцем зустрічей, тренувань, дружніх змагань і активного дозвілля для жителів різного віку. На заході також були присутні 👥начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник, директор КЗ «Спорт для всіх» Анатолій Нечипорук та директор КЗ «Слобожанський Центр культурних послуг» Лілія Коцарь.Подія розпочалося з показового виступу секції гирьового 💪спорту під керівництвом фахівця КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Сергія Кожушка.Для наймолодших 🙋гостей організували активні «Рухливі години» з веселими іграми та естафетами. Атмосферу спортивного азарту доповнила гра у стрітбол, у якій взяли участь дворові команди громади. Оновлений спортивний майданчик – це сучасний простір для тренувань, активного відпочинку та розвитку здорового способу життя жителів Слобожанської громади. Його створення сприяє зміцненню спортивних традицій, популяризації фізичної активності та формуванню активної й згуртованої громади.🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Смак 🙂здоров’я: як Орільський ліцей створює рецепт успішного майбутньогоУ коридорах Орільського ліцею зазвичай панує атмосфера навчання, натхнення та бадьорого 😄настрою. Проте останні тижні вона наповнилася особливим драйвом здорових змін. У закладі переконані: щоб досягати успіхів у навчанні та підкорювати нові 📊вершини знань, сучасному ліцеїсту потрібні не лише логіка й наполегливість, а й якісна енергія. Саме тому ліцей активно долучився до всеукраїнської ініціативи #SchoolMealsDayUA, перетворивши навчальний процес на пізнавальне та практичне свято культури здорового харчування.Напередодні Дня шкільного харчування наймолодші учні разом із вчителями опановували «Абетку харчування». Заняття проходили у форматі цікавих 🔎досліджень: учні знайомилися з принципами збалансованого раціону, розглядали наочні схеми та плакати, обговорювали користь різних продуктів. Та ліцеїсти не обмежилися лише теорією.Особливий інтерес викликали екскурсії до шкільного харчоблоку, під час яких 🙋діти змогли побачити, як готуються щоденні обіди та як організований процес шкільного харчування. Під час практичних майстер-класів учні власноруч готували корисні сніданки, переконуючись, що здорова їжа може бути не лише поживною, а й смачною та простою у приготуванні.До ініціативи активно долучилася вся ліцейна спільнота. Марафони здорових звичок об’єднали 👥учнів і педагогів та стали своєрідним викликом, який показав: піклуватися про здоров’я – це сучасно й важливо.🗓12 березня Орільський ліцей став частиною великої всеукраїнської родини змін. У цей день відбулися практичні сесії з моделювання збалансованих раціонів, а також відверті розмови про те, як харчування впливає на концентрацію, емоційний стан і успішність у навчанні.У ліцеї переконані: йдеться не лише про оновлення меню в їдальні. Це – про формування нової культури 🍏харчування та відповідального ставлення до власного здоров’я. Орільський ліцей обирає майбутнє, сповнене здоров’я, енергії та свідомих звичок.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Запрошуємо до вступу в Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України 🎓На навчання до 10–11 класів запрошуються діти військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного🛡 захисту, а також інших працівників органів сектору безпеки і оборони України.📌До ліцеїв приймаються діти, батьки або близькі родичі яких:▪️загинули (померли) чи зникли безвісти за особливих обставин;▪️перебували або перебувають у полоні;▪️стали особами з інвалідністю внаслідок поранення чи захворювання, пов’язаного з участю в обороні України;▪️брали або беруть безпосередню участь у відсічі та стримуванні збройної агресії проти України;▪️мають статус учасника бойових дій.🔎Детальна інформація щодо умов вступу та переліку документів — на офіційному сайті:🌐 lyceum-dnp.mvs.gov.ua. Також отримати консультацію 💬можна особисто у відділенні поліції № 2 Дніпровського районного управління поліції № 2 ГУНП в Дніпропетровській області.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube